Čištění zubů je součástí každodenní hygieny a týká se každého z nás. Na trhu je velké množství past na zuby a zubních kartáčků, které nám péči o zuby a hygienu v dutině ústní usnadňují.

Signal

My jsme pro vás spolu se značkou Signal připravili oblíbenou testovací akci. Nejen, že vám představíme skvělou Signalzubní pastu, ale také ji výherkyně soutěže budou moci vyzkoušet a podělit s vámi o své zkušenosti. Těšíte se? Pak se zapojte do naší akce!

Jedinečná zubní pasta, kterou budeme testovat je Signal Expert Protection s převratnou technologií péče o zuby. Odborníci se při jejím vývoji řídili doporučeními zubních lékařů a inspirovali se účinky zubní nitě a ústní vody. Vznikla tak unikátní zubní pasta, nabízející pokročilé hloubkové čištění a zároveň komplexní ochranu ústní dutiny pro celou rodinu. Dosud nejvyspělejší zubní pasta značky Signal se proto příznačně jmenuje Expert Protection.

Asi to máte stejně jako my v redakci - možná také patříte mezi ty jedince, kteří při výběru zubní pasty dlouho váhají, jakým vlastnostem a účinkům dát přednost. V nepřeberném množství značek a variant se velmi těžko orientuje. Proto vám chceme tuto zubní pastu přiblížit víc, abyste ji vyzkoušeli a ohodnotili.

Jaká je zubní pasta Signal Expert Protection?
Expert na ochranu

Jak už bylo řečeno, Signal se při vývoji nové zubní pasty inspiroval doporučeními stomatologů kombinovat při dentální hygieně zubní nit, ústní vodu a zubní pastu. Expert Protection proto obsahuje aktivní HAP minerál, zinek a speciální mikrogranule.

HAP minerál proniká do otevřených dentinových kanálků a pomáhá je zaplňovat. Tím snižuje citlivost zubů proti podráždění chladem či horkem. Účinky zubní nitě zde zastupují mikrogranule pro efektivnější čištění mezizubních prostor. Vlastnosti ústní vody zase nahrazuje zinek, který poskytuje ochranu proti bakteriím a zubnímu plaku a pomáhá účinně ochraňovat dásně.

Zubní pastu Signal Expert Protection (ve variantách ORIGINAL, FRESH a WHITE), zajišťující hloubkové čištění a komplexní dlouhodobou ochranu zubů a ústní dutiny, pořídíte v drogerii za 69,90 Kč*. (*Nezávazná doporučená spotřebitelská cena)

Jaké jsou benefity zubní pasty Signal Expert Protection? Co jistě oceníte?

1. Chrání před zubním kazem
2. Posiluje dásně
3. Poskytuje 18 hodinovou ochranu před zubním plakem
4. Chrání sklovinu
5. Obnovuje přirozenou bělost zubů
6. Osvěžuje dech
7. Chrání před zubním kamenem
8. Působí proti bakteriím

Více informací najdete na stránkách www.signalweb.cz nebo na FB: Signal Česko a Slovensko

Jak se do testování zapojit?

SignalZúčastněte se naší soutěže, kterou najdete ZDE. Vybereme 10 výherkyň, každá získá balíček s novinkou Signal Expert Protection a se 2 zubními kartáčky. Po zaslání a testování poprosíme výherkyně, aby nám napsaly, jak byly se zubní pastou spokojeny, pokud možno i ostatní členové rodiny, jejich vyjádření zpracujeme do článku, který bude uveřejněn v rubrice Zdraví. Takže se i ostatní dozví, jakou zkušenost budou mít naše „testerky“.

Reklama