644798fb75bfcobrazek.jpg

Pokud rádi sledujete naše kosmetické zpravodajství, pak máme pro vás tentokrát opravdu horké tipy! Duo, které se skládá z obnovujícího očního krému a obnovujícího séra od AVON vás doslova nadchne, stejně jako nás v redakci!
Oba zkrášlující pomocníky si rozhodně zaslouží vaši pozornost a zároveň místo na vašem toaletním stolku nebo v kosmetické taštičce!

Pozor testování!

Právě nyní hledáme deset testerek, které budou mít možnost vyzkoušet OBNOVUJÍCÍ ANEW POWER OČNÍ KRÉM a legendární OBNOVUJÍCÍ ANEW POWER SÉRUM s patentovanou technologií ProtinolTM

Jejich zkušenost následně popíšeme v plánovaných článcích, protože nás a určitě i další uživatelky našeho webu bude zajímat, jak se jim oba produkty osvědčily a jaké budou výsledky testování.

Naše kolegyně Vendula již tyto dva pomocníky vyzkoušela, a díky odbornému zkoumání pleti před testováním a po testování viděla důkaz v podobě velmi pozitivní změny její pleti. Tuto změnu cítila i bez vědeckých důkazů a byla velmi spokojená.

Na její článek se můžete již brzy těšit.

Pokud se chcete stát jednou z deseti testujících, vyplňte nám dotazník s několika otázkami, který najdete na této stránce ZDE

Jaké je oblíbené Duo, tedy OBNOVUJÍCÍ ANEW POWER OČNÍ KRÉM a OBNOVUJÍCÍ ANEW POWER SÉRUM s patentovanou technologií ProtinolTM?

OČNÍ KRÉM POSTAVENÝ NA 20letém VÝZKUMU!
O exkluzivní technologii Protinol™ společnosti Avon[1] hovoří světoví vědci, farmaceuti, vývojáři i zákazníci v superlativech. Vždyť která jiná látka dokáže prokazatelně obnovit roky ztráty kolagenu v pouhých 7 dnech?[2] OBNOVUJÍCÍ ANEW POWER SÉRUM je jedním z nejprodávanějších anti-aging produktů na světě a miliony zákazníků netrpělivě čekaly na další produkt se zázračným Protinolem™. Jejich chvíle právě přichází – společnost Avon uvádí na trh unikátní oční krém obsahující nejen Protinol™, ale i technologii rozptylu světla pro okamžité zlepšení vzhledu očního okolí. Seznamte se s OBNOVUJÍCÍM ANEW POWER OČNÍM KRÉMEM.

6447998d344dcobrazek.jpg

7 OMLAZUJÍCÍCH ÚČINKŮ V POUHÝCH 7 DNECH
Tento lehký, ale mimořádně účinný oční krém okamžitě rozjasní oční okolí díky technologii rozptylu světla – obsahuje pudrové částečky opticky odvádějící světlo od nedokonalostí pod očima. Zjemňuje tak viditelnost tmavých kruhů a otoků a pomáhá pleti kolem očí vypadat svěže a odpočatě. Navíc také výrazně vyhlazuje, redukuje výskyt jemných linek a vrásek a intenzivně hydratuje.

"Přestože je pleť kolem očí křehká a citlivá, náš průzkum ukazuje, že pouze 31 % žen na celém světě používá speciální oční krémy.[3] S OBNOVUJÍCÍ ANEW POWER OČNÍM KRÉMEM se zaměřujeme právě na tuto delikátní oblast obličeje, která potřebuje specializovanou péči. Krém je navržen tak, aby minimalizoval vzhled tmavých kruhů a otoků a poskytl okamžitý rozjasňující efekt - navíc se sedmi silnými účinky Protinolu™, které mohou uživatelé pozorovat již za sedm dnů," říká Anthony Gonzáles, Director of Global Skincare and Trend Innovation v Avonu.

A o úžasných výsledcích této přelomové novinky nehovoří pouze vlastní výzkumy a tým společnosti, ale i nezávislí experti. Avon spolupracuje s renomovanou odbornicí na klinickou medicínu a estetickou dermatologii, Dr. Zoyou Diwan[4], která na své klinice otestovala OBNOVUJÍCÍ ANEW POWER OČNÍ KRÉM na svých pacientech. A výsledky byly uchvacující! Účastníci testování zaznamenali v průměru 10% redukci intenzity jemných linek a vrásek, přičemž u některých došlo i k mnohem větší redukci - a to až o 52 % v průběhu pouhých osmi dnů![5]

„Při testech na své klinice jsem byla ohromena, když jsem viděla, že nový OBNOVUJÍCÍ ANEW POWER OČNÍ KRÉM dokáže vrátit zpět roky ztráty kolagenu. I já jsem si jeho používání velmi užívala, protože zanechával mou pleť jemnou, hladkou a hydratovanou - a to za tak přijatelnou cenu! Není divu, že 92 % mých testujících by tento produkt doporučilo svým přátelům,[6]" nešetří chválou paní doktorka Diwan.

64479aadeb335blobid0.jpg

OKAMŽITÁ OBNOVA KOLAGENU S ÚČINNÝM DUEM
V péči o pleť lze nyní dosáhnout nejdokonalejšího spojení kombinací žhavé novinky, OBNOVUJÍCÍHO ANEW POWER OČNÍHO KRÉMU, a legendárního OBNOVUJÍCÍHO ANEW POWER SÉRA s patentovanou technologií ProtinolTM, která napomáhá podporovat 2 typy kolagenu a niacinamid přispívající k obnově pleťových buněk. Účinky produktů potvrzuje mimo jiné i zaslepené testování provedené společnosti Ipsos, které dokazuje, že 95 % žen, které byly spokojeny s prémiovým sérem, byly také spokojeny s OBNOVUJÍCÍM ANEW POWER SÉREM. Za prémiové konkurenční sérum by však zaplatili až třikrát více.[7] AVON tak tímto duem opět mění trh s kosmetikou a umožňuje ženám dopřát si luxusní péči o oční okolí a pleť za přijatelnou cenu. V pouhých 7 dnech mohou na vlastní kůži otestovat všech 7 omlazujících účinků obou produktů, které jsou:

  1. Rozjasňuje
  2. Vyhlazuje
  3. Intenzivně hydratuje
  4. Redukuje jemné linky a vrásky
  5. Zpevňuje
  6. Zvyšuje odolnost
  7. Obnovuje svěží vzhled

Obnovující Anew Power duo séra a očního krému, běžná cena 549 Kč

Set obou produktů je v prodeji od 1. 5. 2023. Objednat ho můžete na www.avon.cz nebo u své Avon Lady.

64479a21aea48obrazek.jpg

[1] Protinol™ je průlomová technologie v péči o pleť, exkluzivně patentovaná Avonem. Protinol™ pomáhá pleti obnovovat až 7 let úbytku kolagenu během 7 dní! Právě kolagen je tajemstvím plnosti a nádherně hebké textury pokožky malých dětí. Pleť je až z 80 % tvořena tímto klíčovým strukturálním proteinem. Od 25. roku života ale jeho množství přirozeně klesá rychlostí 1 % ročně. Protinol™ poskytuje pleti stimulaci produkce kvalitnějšího duálního kolagenu navýšením poměru dětského kolagenu (typ III) ke kolagenu dospělých (typ I). Posiluje tím pojivovou tkáň. Výsledkem je pevnější, plnější a viditelně zdravější pleť.
[2] U Obnovujícího Anew Power očního krému se jedná o výsledky spotřebitelské studie se 150 osobami, u Obnovujícího Anew Power séra o spotřebitelskou studii o 206 respondentech.
[3] Data vychází ze studie s 7126 respondentkami ve věku 16+ v Brazílii, Itálii, Velké Británii, na Filipínách, v Turecku, Polsku, Rumunsku a jižní Africe. Výzkum byl zadán společností Avon, proveden společností Censuswide.
[4] Dr. Zoya Diwan je odbornicí v oblasti dermatologie, která vystudovala s červeným diplomem na Barts and London School of Medicine a King’s College. Společně se svým partnerem Dr. Sanjou Trikha provozuje cenami ověnčenou kliniku estetické medicíny v Mayfair v Londýně s názvem Trikwan Aesthetics, kde léčí pacienty s celou řadou kožních obtíží včetně stárnutí. Skrze léčbu se snaží své pacienty vzdělávat a pomáhat jim cítit se sebevědomě. Dr. Diwan publikovala řadu dermatologických studií, je renomovanou edukátorkou v oboru a má silný mediální profil. Rozhovory s ní publikovalo například periodikum Good Houskeeping, Vogue, Tatler, Mail Online a další.
[5] Výsledky klinických testů s 32 účastníky
[6] Výsledky klinických testů s 26 účastníky
[7] Na základě dvojitě zaslepeného testování Obnovujícího Anew Power séra a prémiového séra, provedeného v červnu 2022 agenturou IPSOS, v domácnostech v Praze a Brně, na vzorku 101 uživatelek sér ve věku 24-55 let. Každé sérum bylo testováno po dobu 3 dnů. Počet žen, které byly spokojeny s prémiovým sérem N=84, pozitivní hodnocení na 6 bodové škále. Více na avon.cz/ipsos.

6447970b4a18aobrazek.jpg