My jsme pro vás spolu se značkou CRAFT připravili testování trik s novou funkční technologií z řady Fuseknit v hodnotě 1150 Kč!

Triko CRAFT Fuseknit Comfort si můžete vybrat z těchto typů – liší se řešením u krku:
5be594a8d6f7aobrazek.jpg

Dámské funkční triko CRAFT Fuseknit Comfort Zip

Dámské funkční triko CRAFT Fuseknit Comfort LS

Dámské funkční triko CRAFT Fuseknit Comfort Wrap

5be5a274a8ad2obrazek.jpg
Dámské funkční triko CRAFT Fuseknit Comfort
je určené pro širokou škálu sportovních aktivit v mírně chladném až chladném počasí. Díky módnímu designu s decentním melírem je vhodné také na běžné nošení. I při vysoké intenzitě pohybu je zaručen odvod vlhkosti a přebytečného tepla od pokožky. Má minimum švů a je příjemné na dotek.

Co znamená FUSEKNIT [fjůznyt], nová řada funkčního oblečení CRAFT?
Tady je vysvětlení: „Obchodní názvy se většinou nepřekládají, význam jim dává až samotný produkt. Nicméně tady je hra se slovy celkem vtipná. V angličtině můžeme název rozložit na slova “Fuse„ a “Knit„. Slovíčko “Knit„ je celkem jasné = sloveso plést. Zajímavější je část “Fuse„, to může mít význam jako podstatné jméno pojistka nebo třeba slovesa prolínat, pronikat nebo roztéct se.“ Řada Fuseknit se objevuje napříč sporty a vyniká nejenom skvělou funkčností, ale také zajímavým stylem a módností. Více najdete na stránkách CRAFT

Univerzální funkční prádlo neexistuje...! Vyzkoušejte selektor CRAFT
5be594e003cd6obrazek.jpg

Každý sport je specifický. Vždy bude záležet na tom, co, s jakou intenzitou a v jakých okolních podmínkách budete dělat. CRAFT dnes nabízí 11 různých řad funkčního prádla. Každá má jiné určení, odlišné vlastnosti a parametry. Tento selektor Vám pomůže najít optimální funkční prádlo pro Vaši aktivitu. Je čas naučit se optimálně oblékat...

Více informací najdete na CRAFT.CZ/SELEKTOR

Chcete se s námi do testování funkčních trik CRAFT Fuseknit Comfort zapojit?

Je to snadné. Zapojte se do naší výzvy, kde nám napíšete, proč byste chtěly testovat Triko CRAFT Fuseknit Comfort. Jaké sporty máte ráda a čemu se i na podzim a v zimě aktivně věnujete. Můžete se stát jednou ze tří testerek. Pokud vás vybereme, poprosíme vás o vaší recenzi a zároveň, zda se v triku můžete vyfotit i na své profily sociálních sítí (FB, Instagram s označením značky CRAFT a budete souhlasit, že si značka nasdílí vaši fotku na své sociální sítě). Chceme tak rozšířit povědomí o tom, že naše čtenářky testují nová trika CRAFT Fuseknit Comfort a jakou s nimi mají zkušenost. Do testování se také zapojí i naše redakce, můžete se těšit i na naší zkušenost. Budeme je testovat při běhu a při počasí, které nyní venku panuje, je dobré se připravit!

Výzvu s krátkou anketou najdete ZDE

Nezapomeňte, že musíte být na ZENA-IN.CZ zaregistrovaná a přihlášená, abyste mohla výzvu a dotazník vyplnit. Také musíte mít ve svém profilu vyplněnou adresu a telefon pro případné zaslání výhry.

Těšíme se na vaše recenze, které zpracujeme do dalších článků!
5be594f6e4049obrazek.jpg