canesclanek.jpg
Zdroj fotografie: Shutterstock

Připravili jsme pro vás testování, které určitě oceníte. V pohodlí domova si můžete v případě vaginálních obtíží udělat jednoduchý a rychlý test. Díky této samodiagnostice pak vyhodnotíte, jakou máte infekci a přizpůsobíte tomu i svou léčbu.

Hledáme tedy 15 testerek z řad našich čtenářek, které budou chtít tento test vyzkoušet a podělit se s námi o svou zkušenost. Jestliže víte, že vás tyto zdravotní problémy trápí častěji, zapojte se do našeho testování. My vám pošleme balíček, ve kterém najdete Canestest Test pro samodiagnostiku vaginálních infekcí.

Boj s vaginálními infekcemi může snižovat vaši sebedůvěru a kontrolu nad vlastním tělem, o nepříjemných pocitech vůbec nemluvě. Canestest vám pomůže diagnostikovat se sama s přesností výsledků více než 90 % přímo z pohodlí domova.
Jedná se o řešení formou zdravotnického prostředku, které vám vrátí kontrolu nad intimním zdravím a umožní vám zvolit správnou léčbu k efektivnímu řešení infekce, aby se váš život vrátil zase do normálu.

canestestclanek.jpg

Kvasinková vs. bakteriální vaginální infekce – díky našemu testování formou rychlého testu rozpoznáte potíže, které vás trápí.

Pokud se chcete zapojit do testování a stát se jednou z 15 testerek, přihlaste se.

Vyplňte nám jednoduchý dotazník, který najdete na této stránce.

Uzávěrka výběru testerek je 2.5., do této doby bude aktivní možnost přihlášení.

DOTAZNÍK NAJDETE NA TÉTO STRÁNCE

Reklama