Úklid domácnosti je činností, kterou se zabýváme každý den. Úklid nás stojí čas a námahu, proto vítáme každého vychytaného pomocníka, který nám úklid nejen ulehčí, ale také šetří čas, navíc odvádí kvalitní práci, která jde snadno od ruky. Takovým výtečným pomocníkem je mop pro vytírání podlahy. Naštěstí jsou dávno doby, kdy se podlaha vytírala ručně ždímaným hadrem a jedinou vychytávkou bylo namotání hadru na smeták.

ddddddd

TESTOVÁNÍ

Dnešní moderní mopy nabízejí velký komfort při vytírání podlahových krytin. Proto jsme pro vás připravili další z oblíbených akcí, kdy si budete moci vyzkoušet zajímavou novinku od značky Spontex - mop se samoždímacím systémem pro snadné vytírání podlahy Spontex Express Systém +

Ex

Co budeme testovat?

Spontex Express Systém +, nová generace mopů se samoždímacím systémem pro snadné vytírání podlahy

es

 Jaké jsou jeho benefity, co všechno umí?

  • 360 stupňový rotační mechanismus velice účinně mop vyždímá. Unikátní mřížka na stranách kýble umožňuje odstranit hrubou špínu.
  • Díky konstrukci bez ždímacího košíku dochází ke snadnému čištění bez zachytávání vlasů a hrubých nečistot.
  • Návlek z mikrovlákna dobře absorbuje vlhkost, zachytí veškerou nečistotu a je účinný i bez použití čistících prostředků.
  • Ždímací systém je zabudovaný v rukojeti, spotřebitel se tak nemusí při vytírání ohýbat. Mop je vhodný na všechny typy podlah.

Více na www.spontex.cz

es

Akce se bude konat ve středu 6. 9. 2017 od 17.00 v Narozeninovém domě Creative World v Holešovicích. Chcete se akce zúčastnit? Vyzkoušet si nový mop Spontex Express Systém +, otestovat jeho vlastnosti a kvalitu vytírání, jak se drží a snadno ovládá? Pro účastnice akce budeme mít připravené dárky v podobě čističů, které se hodí pro úklid domácnosti a pro vytírání. Také proběhne tombola o 5 mopů Spontex Express Systém +. Těšíme se na vás a na to, jak si akci užijeme!

Chcete se akce zúčastnit? Vyplňte nám tento jednoduchý dotazník ZDE. Nezapomeňte, že musíte být na našich stránkách zaregistrovaná a přihlášená.

Reklama