Pomocí systému Push & Go je nyní mohou děti snadno ovládat a stát se třeba jejich strojvedoucími. Navíc se nové vláčky umí chovat podle jednoduchých povelů zadaných prostřednictvím pěti ovládacích prvků. Děti si díky nim procvičí barvy a seznámí se se základy jednoduchého programování. LEGO DUPLO vláčky je možné také jako první DUPLO stavebnice propojit s mobilní aplikací, která se stane jejich dálkovým ovladačem. Nové stavebnice LEGO DUPLO unikátně propojují reálnou hru s digitálním prostředím, a nabízejí tak ještě vice možností pro zábavu i učení.
5bf684f35c130obrazek.png
Zábavné hraní, při kterém se děti učí
5bf6854f32b5cobrazek.pngPětice barevných ovládacích prvků dává hraní rozměr reálného světa. Kdekoliv na trati s nimi děti rozhodnou, jak se vlak zachová, když nad nimi projede. Vláček může zahoukat, rozsvítit světla, zastavit pro doplnění paliva, změnit směr jízdy nebo úplně zastavit. Díky ovládacím prvkům se děti seznámí s jednoduchým programováním a pochopí principy příčiny a následku. Mobilní 5bf685675a3b2obrazek.pngaplikace kombinuje reálné stavění s možnostmi digitální hry. Aplikace toho umí daleko víc, než jen fungovat jako dálkový ovladač fyzického vláčku na trati. Každý ovládací prvek dokáže v aplikaci nabídnout zajímavou aktivitu, která rozšiřuje možnosti, jak si s vláčkem hrát.
Děti si mohou vyzkoušet nakládat spolu s lodním kapitánem bedny na vlak, vyměnit barevnou žárovku na předních světlech, nebo třeba pomoci strojvedoucímu omýt bláto z vlaku. Díky novému motoru Push & Go mohou děti vláček rozjet jemným postrčením dopředu nebo dozadu nebo ho zastavit přidržením nebo zvednutím z dráhy. Už není potřeba mačkat žádné speciální tlačítko. Děti si tímto způsobem zlepšují koordinaci rukou a očí, a rozvíjejí tak jemnou motoriku.

Schváleno batolaty, doporučeno rodičům!
Všechny stavebnice LEGO DUPLO jsou uzpůsobené na míru potřebám malých neposedů. Kostky jsou dvakrát větší než ty klasické. Stavebnice jsou skvělým způsobem, jak dát dětem prostor pro objevování, stavění, bourání a hraní rolí. Jejich prvními asistenty při hře jsou právě rodiče. Díky společně strávenému času poznávají lépe své děti a prohlubují svůj vzájemný vztah. Pro více informací navštivte www.lego.com/cs-cz.

Kdo si hraje, nezlobí a učí se novým věcem. Tyhle vlaky jsou chytré!

Umí reagovat na pět ovládacích prvků, nebo je můžete ovládat pomocí mobilní aplikace.

Prolínání reálného světa hry s tím digitálním je tak vzrušující, jako ještě nikdy předtím!

LEGO® DUPLO® Parní vláček
Ovládání tohoto vláčku je tak snadné, že jej bez problémů zvládne i dvouleté dítě. Pokud třeba mašince dojde palivo, stačí zastavit a přidat uhlí ze sklápěče. Přidejte na trať ovládací prvek a lokomotiva před příjezdem do stanice hezky zahouká. Součástí balení jsou dvě figurky LEGO DUPLO a jedna zvířecí figurka.
5bf68541162fcobrazek.png

LEGO® DUPLO® Nákladní vlak 
S touto úchvatnou stavebnicí si vaši nezbedníci vyzkoušejí, jaké je to být řidičem nákladního vlaku, lodním kapitánem nebo třeba jeřábníkem! Zatímco velký jeřáb přemisťuje těžký náklad, kapitán hledá vhodné místo k ukotvení své lodi, aby mohl vyložit čerstvé zásoby ryb do místní restaurace. Po dlouhém dni na trati přichází i strojvůdce a spolu s kapitánem a dalšími kamarády si dávají něco dobrého k pití.
5bf690df421baobrazek.png

Vyzkoušeno a schváleno batolaty.

Ikonické stavebnice s vláčky jsou speciálně uzpůsobené pro 2–5leté děti.

Rodiče jsou více než vítáni, aby se do hry zapojili také

Jak se zapojit do testování?

Chcete s námi testovat LEGO® DUPLO® Parní vláček v hodnotě 1399 Kč? Máte doma dítě vě veku 2-5 let, kterému by se vláček líbil? Přihlaste se do naší ankety, kde nám vyplníte několik jednoduchých otázek!5bf68523f2ab9obrazek.jpg

Anketu najdete na této stránce

Budeme rádi za vaše recenze, které zpracujeme do dalšího článku pro ostatní maminky!
5bf685cff33dfobrazek.png
Prosíme maminky, které budou testovat, aby nenechávaly LEGO® DUPLO® Parní vláček dětem pod stromeček, protože potřebujeme jejich recenzi, případně fotky ještě před Vánoci. Děkujeme za pochopení.