Akce se koná v úterý 18.9. od 16.30 v pražském apartmánu Tančící kuchyně, a pokud byste se s námi chtěli podívat na to, jak vysavače pracují a testovat je s námi, pak se zapojte do naší výzvy. Výherkyně, které vybereme, si s námi zažijí příjemné odpoledne a podvečer, pochutnají si na skvělých dobrotách a získají malé dárky.

Na akci proběhne tombola a jedna šťastná účastnice získá robotický vysavač CleanMate QQ-6S v hodnotě 5999,-.
 
5b9a4427179f7obrazek.png
Malou anketu
, ze které budeme vybírat účastnice na tuto krásnou akci, najdete na této stránce.
 
Partnerem naší akce, robotické vysavače, které budeme testovat, jsou tito dva odborníci na úklid, které hezky prověříme!

5b9a4332b9ab4obrazek.pngCleanMate QQ-6S - robotický vysavač

CleanMate QQ-6S je robotický vysavač, který podlahy skutečně vysává. Nový vysoce výkonný sací motor posbírá z Vašich podlah všechny nečistoty do větší vylepšené nádobky s indikací její plnosti. Výstupní HEPA filtr zachytí i jemné částečky prachu a alergeny. Inovativní ultrazvukové senzory pomáhají robotickému vysavači v navigaci prostorem a zabrání kolizím s nábytkem. Atestovaná UV dezinfekční lampa podlahu dezinfikuje a odstraňuje bakterie a viry. CleanMate QQ-6S využívá chytrý systém detekce nečistot a když mu dojde energie, dojede se sám nabít. S užitečným plánovačem úklidu můžete zvolit den a čas, kdy bude robot Vaše podlahy uklízet a sonickou zdí vymezíte uklízený prostor. Adaptivní modul se speciálním spirálovitým kartáčem a dvěma bočními kartáčky přispívají k dokonalému úklidu všech typů podlah.

Unikátní nárazník s dvěma režimy nastavení bezdotykový nebo zpomalený dotek. Více informací naleznete zde.

HOBOT LEGEE 668 - robotický vysavač a mop 4v1

5b9a437bc33faobrazek.pngHOBOT LEGEE 668 nabízí unikátní spojení robotického vysavače a robotického mopu v jednom. FastBrush® 4-Stage Cleaning systém zajistí komplexní úklid hladkých podlah v jednom kroku – vysávání, suché mopování, automatické dávkování vody a mokré mopování. Výkonné sání v přední části vysavače vysaje veškeré větší nečistoty, vlasy a zvířecí chlupy. Suchý mop kmitá po podlaze a stírá jemný prach, dvě speciální trysky dávkují vodu na uklízenou podlahu, přičemž množství vody je kontrolováno systémem „Smart Spray“ a druhý kmitající mop setře a vyleští podlahu pomocí vody, kterou Legee-668 nadávkoval na čištěnou podlahu. LEGEE-668 v průběhu práce používá laserové senzory, Encoder, Gyro, E-Compass a Position Estimation systém. Více informací naleznete zde.

Malou anketu, ze které budeme vybírat účastnice na tuto krásnou akci, najdete na této stránce.

Reklama