Péče o prádlo je naším dlouhodobým tématem. Nejen, že potřebujeme, aby bylo dobře vyprané, ale abychom byli schopní odstranit nechtěné skvrny, aby nám nevybledly barvy či naopak bílá byla dlouho bílou.

Proto jsme pro vás připravili další akci spojenou s testováním – nechceme vás jen informovat o zajímavých produktech spojených s praním, ale chceme, abyste si je i vyzkoušeli a dali ostatním čtenářkám vědět, jak vaše hodnocení dopadlo.

Co budete moci testovat?  Pokud vás vybereme pro testování, získáte balíček, ve kterém získáte dva produkty a to Vanish Gold Oxi Action na bílé prádlo (prášek nebo gel) a Vanish Gold Oxi Action (prášek nebo gel).  Více na http://www.vanishinfo.cz/produkty.

Vanish Gold Oxi ActionVanish Gold Oxi Action na bílé prádlo - prášek - prášek Vanish Oxi Action Gold na bílé prádlo představuje superrychlý a účinný způsob udržování bílých oděvů i jiných látek bez poskvrnky a zároveň zachování jejich svěží vůně. Vanish Gold představuje posílené složení standardu Oxi Action je a působí na všechny druhy odolných skvrn. Výsledky se dostavují za pouhých 30 vteřin a oblečení je po jeho použití zářivě bílé. O dosažení intenzivního čištění stačí do pračky přidat jednu odměrku prášku Vanish. Toto množství znamená, že můžete prakticky neomezeně objevovat čisticí sílu prostředku Vanish Gold, takže si můžete být jisti, že prádlo celé rodiny bude vždy naprosto čisté a beze skvrn.

Vanish Gold Oxi ActionVanish Gold Oxi Action na bílé prádlo - gel - tekutý odstraňovač skvrn Vanish Oxi Action Gold na bílé prádlo představuje superrychlý a účinný způsob udržování bílých i jiných látek bez poskvrnky a zároveň zachování jejich svěží vůně. Vanish Gold představuje posílené složení standardu Oxi Action a působí na všechny druhy odolných skvrn. Výsledky se dostavují za pouhých 30 vteřin a oblečení je po jeho použití zářivě bílé. K odstranění nejodolnějších skvrn stačí jen jedna 100ml dávka prostředku Vanish Oxi Action, takže si můžete být jisti, že bílé prádlo celé rodiny bude vždy naprosto čisté a beze skvrn.

Vanish Gold Oxi ActionVanish Gold Oxi Action - prášek- díky obzvláště posílenému složení je prostředek Vanish Gold tak silný, že odstraní skvrny za pouhých 30 vteřin! Pro dosažení maximální rychlosti a účinku proveďte předčištění nebo textilii namočte. Výsledek uvidíte za pouhých 30 vteřin. Lze bezpečně používat na barevné i bílé prádlo.

Vanish Gold Oxi ActionVanish Gold Oxi Action - gel - tekutý odstraňovač skvrn Vanish Gold Oxi Action představuje rychlý a účinný způsob udržování látek v co nejčistším stavu a zároveň zachování jejich svěžesti a vůně. Vanish Gold je založen na standardním složení prostředků Oxi Action a působí na všechny druhy odolných skvrn od jasně viditelných až po hůře odhalitelné, které mohou být hluboko v látce. Výsledky se dostavují za pouhých 30 vteřin.

Jak bude probíhat testování? Budeme rádi, když oba produkty vyzkoušíte a následně nám napíšete vaše hodnocení – v dotazníku, který vám zaktivníme v průběhu testování.

Testovat bude celkem 20 čtenářek. Pokud se chcete do testování zapojit, zapojte se do naší soutěže, kterou najdete na této stránce ZDE.

Těšíme se na vaše reakce a hodnocení.

 

Více na http://www.vanishinfo.cz/

Reklama