Hledáme 15 čtenářek, které získají balíček s produkty Sinulan forte. Testovat může celá rodina, protože v balíčku najdete i přípravky, které jsou vhodné pro vaše děti, a to již od tří let. Podmínkou testování je napsání recenze do online dotazníku, který následně pro vybrané testerky zaktivníme.

Jaké produkty Sinulan forte najdete v balíčku? Co s námi můžete vyzkoušet a testovat? Budou to tyto tři produkty:

Sinulan Duo forte - Dvojí síla z přírody pro zdraví dýchacích cest
5c3dbab8d8390obrazek.png

Získejte podporu dýchacích cest a imunitního systému v jednom s přírodním doplňkem stravy Sinulan Duo forte. Obsahuje RespiraPRO komplex, tedy unikátní kombinaci lichořeřišnice větší a křenu selského. Je obohacen o extrakty z verbeny a hořce žlutého. Díky extraktu z květu černého bezu přináší podporu pro horní i dolní dýchací cesty, divizna napomáhá zklidnit ústa, hrdlo a hlasivky i v případě dočasného chrapotu. Je vhodný pro dospělé a děti od 6 let. Podpořte dýchání a sílu vlastní obranyschopnosti těla přírodní cestou. Jedná se o doplněk stravy.

Sinulan forte express - Dejte rýmě do nosu pomocí unikátní kombinace přírodních látek!
5c3dbb8b2a2e7obrazek.png

Sinulan forte express přináší přírodní a rychlou léčbu zánětu nosních dutin a rýmy. Obsahuje esenciální oleje z máty peprné, eukalyptu, rozmarýnu a mateřídoušky. Tento zdravotnický prostředek uvolňuje nos a nosní dutiny rychle a efektivně již za 15 minut. Ulevuje od bolesti dutin jejich uvolněním, odstraňuje nežádoucí částice jako viry a bakterie, to vše efektivně a rychle. Je vhodný pro dospělé, děti od 12 let a těhotné a kojící ženy. Zvolte přírodní cestu a uvolněte sebe i svůj nos. Jedná se zdravotnický prostředek.

Sinulan forte junior - Síla z přírody pro vaše děti
5c3e006a25261obrazek.png

Sinulan forte junior přináší podporu dýchacích cest dětí na přírodní bázi. Obsahuje výtažky z květů lípy a verbeny, které podporují funkci dýchacího ústrojí. Je obohacen o extrakt z plodů bezu a také o vitamin C pro podporu imunitního systému. Výtažek z proskurníku a lípy pomáhá zklidnit ústa, hrdlo, hrtan a hlasivky v případě dočasného chrapotu. Obsažený biotin navíc napomáhá udržovat normální stav sliznic. Je vhodný pro děti od 3 let. Dětem navíc zachutná díky jahodové chuti. Podpořte dýchací cesty i sílu vlastní obranyschopnosti přírodní cestou. Jedná se o doplněk stravy.

Pokud se chcete zapojit do testování, vyplňte nám tuto anketu

Nezapomeňte, že pro vyplnění ankety musíte být na našich stránkách zaregistrovaná a přihlášená a mít ve svém profilu vyplněné údaje včetně adresy, emailu a telefonního čísla.

Anketu najdete na této stránce – vyplňte zde (klikněte)

5c3dbbc1c2de0obrazek.png

Těšíme se na vaše recenze, anketu vyhodnotíme v pondělí 21.1.2019. Balíčky budeme rozesílat v týdnu od 21.1.2019. Do testování se zapojí i naše redakce, můžete se těšit na článek.

Reklama