Testování prémiových Super kaší s ovesným základem od Emco

Ve spolupráci se značkou Emco jsme pro vás připravili oblíbené testování, které vás bude bavit. Hledáme 15 testerek, které se svou rodinou budou testovat prémiové Super kaše ve třech příchutích. Patří ovesné produkty do vašeho jídelníčku? Snídáte doma ovesné kaše? Nemáte s nimi ještě žádnou zkušenost, ale chtěli byste je ochutnat? Pak se zapojte do naše testování. Abychom vás mohli vybrat, poprosíme vás o vyplnění našeho krátkého online dotazníku. Testerky, které vybereme budeme informovat emailem a zašleme jim balíček s prémiovými Super kašemi k testování.

64d3685224657obrazek.png

Dotazník pro přihlášení zájemkyň o testování najdete na TÉTO STRÁNCE - KLIKNI

Super kaše jsou prémiovou řadou Emco kaší s oblíbeným ovesným základem ve spojení s unikátním produktovým benefitem bez přidaného cukru. Kaše jsou přirozeně sladké díky vysokému obsahu ovoce, vláknině z kořene čekanky či vločkám. Jelikož je pro nás chutnost našich produktů vždy na prvním místě, můžete si být jisti, že si na našich Super kaších pochutnáte i vy. Navíc v nich nenajdete žádná umělá sladidla, ani palmový tuk.
 
Co budou moci testerky vyzkoušet?

Těšit se můžete na 3 příchutě: jablka a meruňky, 2 druhy čokolády (s unikátní hořkou a mléčnou čokoládou bez cukru) a jahody se smetanou.

64d368decf678obrazek.png

Více najdete přímo na produktových stránkách jednotlivých kaší:

Kompletní nabídku Super kaší Emco s ovesným základem najdete na této stránce: emco.cz

64d368061fb33obrazek.png
 Těšíme se na vaše recenze, které následně zpracujeme do článku.

Reklama