Jaké novinky připravila značka Whirlpool a Indesit pro ty, co si zařizují domácnost nebo potřebují vyměnit zastaralé nebo rozbité sušičky nebo pračky? Jaké jsou moderní trendy v praní? Pokud zapomenete vyndat z pračky vyprané prádlo, které v ní zůstane i několik hodin, tak je „zapařené“ a nevoní. Co dokáží nové pračky se zapomenutým vypraným prádlem? Jak ho udržují v čerstvé a provzdušněné formě? To se s námi dozvíte! Jaké prádlo patří do sušičky a jaké ne? Co umí moderní sušičky a jaké programy se hodí pro jaký typ vypraného prádla?
5d95dfc1a45a0obrazek.png

Pojďte s námi v pátek 11. 10. v podvečer od 17:00 hod na naše setkání a seznamte se se zajímavými spotřebiči spojenými s péčí o prádlo. Budou to novinky od Whirlpool a Indesit a jedna z testujících následně za své recenze získá jeden z testovaných spotřebičů!

Kromě testování spotřebičů také pro vás chystáme dobré jídlo a pití a každá z účastnic si odnese malý dárek.

Co budeme testovat?
5d95dfa369badprac.jpg

Chcete si s námi akci užít? Pokud ano, vyplňte náš krátký dotazník. Akce se koná v Praze, v pátek 11. 10., od 17:00 hod. Adresu upřesníme vybraným čtenářkám. Poprosíme vás o napsání recenzí pro naše chystané články, jak se vám spotřebiče líbily a jaké funkce byste ocenily. Jedna účastnice akce získá formou tomboly jeden z testovaných spotřebičů. Těšíme se na vás!

Pokud se chcete zúčastnit akce -> VYPLŇTE KRÁTKÝ DOTAZNÍK ZDE <-.
5d95df8a83eb5obrazek.png

Reklama