Jaké panenky budeme testovat? Ze kterých si můžete vybrat?
blobid0.jpg

Baby Alive PANENKA S MIXÉREM, s blond a tmavými vlásky

5afe918fd46c4obrazek.jpgPanenka s mixérem nabízí dětem nový zábavný způsob, jak se starat o svou panenku. Panenka pije vodu a jí speciálně pro ni připravené jídlo. Stačí v mixéru (součástí balení) smíchat brokolicový nebo hruškový prášek s vodou a ihned je na světě skvělé jídlo pro vaši panenku. Otáčejte rukojetí a mixér vše spolehlivě promíchá. Nezapomeňte pak panenku nakrmit po lžičkách a dát jí napít z lahvičky. Když se panenka pokaká, je čas vyměnit plínku. V balení je panenka s odnímatelným oblečením, mixér, lžíce, lahvička, dva sáčky s jídlem, 2 plenky a hřebínek. Tuto panenku budou testovat čtyři maminky.

Baby Alive NAROZENINOVÁ BLONĎATÁ PANENKA


5afe91a995df7obrazek.jpgOslavte s roztomilou blonďatou panenkou narozeniny! Pošlete pozvánky, zabalte dárek a připravte si dortík na večírek. Panenku v párty šatech můžete ozdobit korunkou a dát jí do ruky dárek nebo dortík. Dokonce s trochou pomoci můžete sfouknout speciální svíčku na dortíku. V balení panenka v párty šatech, korunka, 2 pozvánky, dortíček a odnímatelnou polevou, dárková krabička s medvídkem. Tuto panenku bude testovat jedna maminka.

Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte jednu z těchto krásných panenek. Stačí vyplnit tuto krátkou anketu (klikněte), odpovědět na několik jednoduchých otázek a můžete se těšit, že pro testování vybereme třeba vás.

Budeme se těšit na vaše recenze, ze kterých připravíme články s inspirací pro ostatní maminky. Testování vás baví a my vám rádi přinášíme krásné novinky a produkty, které vám dělají radost. Z panenek určitě budou mít radost vaše děti.