Právě nyní hledáme deset testerek, které budou mít možnost testovat balíček s produkty Bel Nature - odličovací tampny a vatové tyčinky. Chcete být jednou z nich? Pak se zapojte do naší soutěže! Soutěž najdete ZDE:

al.jpg

626a61b414f87obrazek.jpgBel nature odličovací tampony jsou vyrobeny ze 100% certifikované organické bavlny, při jejíž výrobě nejsou použity žádné chemikálie. Díky tomu jsou vhodné i pro velmi citlivou pokožku. Eliminují vznik alergií. BIO bavlna použitá k výrobě těchto odličovacích tamponů se v přírodě bez problémů a snadno rozloží, a tak je můžete klidně třídit i do kontejneru určených pro kompost.

Protože tampony mají navíc certifikát GOST, který zajištuje ekologické pěstování bavlníku, jehož produkce je nejen šetrná k životnímu prostředí, ale je také zdravotně nezávadná.

626a61c9a211eobrazek.jpgPři výrobě tamponů Bel nature je tím pádem kontrolována i etika práce, to znamená, že na bavlněných plantážích nepracují děti, maximální pracovní doba dělníků a dělnic je omezená na čtyřicet osm hodin týdně a práci na plantážích odpovídá také normovaná odměna.

Sám obal tamponu Bel nature je k tomu všemu vyroben z recyklovaných vláken, takže vzniká z materiálu, které jsou už v oběhu. To dělá ze značky Bel lídra trhu. Odličovací vatové tampony byly kdysi symbolem plýtvání. Nyní jsou však díky Bel nature krokem k udržitelné budoucnosti péče o naši pleť.
 
Bel nature odličovací tampony jednoznačně souzní s udržitelností a citlivým přístupem k naší planetě a jejím zdrojům, což jsme si připomněli i 22.dubna, kdy se každoročně slaví mezinárodní svátek Den Země.626a61f1651e8obrazek.jpg

Rády používáte produkty, které jsou spjaté s udržitelností a péčí o životní prostředí? Zapojte se do naší testovací výzvy! 
626a6242cc517obrazek.jpg