Nastává období, kdy je venku teplo, na které jsme se dlouho těšili. S letními radovánkami je ale spjata řada problémů, se kterými se potýkáme v létě více než kdy jindy. Jedním takovým ryze ženským problémem je vaginální mykóza.

CanestenZapojte se do testování

Jistě jste se setkaly s tímto nepříjemným onemocněním, které se bohužel může vracet, i několikrát do roka . Právě  léto vytvářípro výskyt vaginální mykózy ideální podmínky. Proto jsme pro vás připravili zajímavé testování. Pokud na toto onemocnění trpíte, určitě byste mohla vyzkoušet nový Canesten® IntimGel. Je to intimní gel k vnějšímu použití, vyvinutý cíleně pro hygienu a ochranu pokožky v intimních partiích během vaginálních obtíží.

získáte-li od nás nový Canesten® IntimGel, budeme rádi, když jej ,  v případě dyskomfortu intimích partií při mykóze  otestujete samy na sobě. Následně Vás poprosíme - o vyplnění dotazníku, kde zhodnotíte svou zkušenost se šetrností a účinkem gelu k postižené pokožce intimních partií. Testmáme připraven pro 100  čtenářek Žena-in. Vaše zkušenosti následně zpracujeme do článku, který uveřejníme.

Pro testování můžete získat balíček s gelem pro intimní hygienu Canesten® IntimGel. Jaký je tento intimní gel a co od něj můžete očekávat, s čím vám může napomoci?

Canesten® IntimGel napomáhá úlevě od svědění intimních partií při vaginální mykóze až na 12 hodin.

Je to intimní gel k vnějšímu použití, vyvinutý cíleně pro hygienu a ochranu

pokožky v intimních partiích během vaginálních obtíží způsobených Candidou albicans. V případě přemnožení této houby dochází k projevům vaginálních obtíží, jako je podráždění, svědění, pálení nebo zarudnutí. Mezi faktory, které podporují nerovnováhu vaginální

mikroflory patří hormonální změny, suchost vaginální sliznice, stres, používaní agresivních mýdel, těsné oblečení či potravinové alergie.

Obsahuje 2,88g glycinu, který při vaginálních obtížích pomáhá zklidňovat citlivé intimní partie náchylné k podráždění a přispívá k příjemnému pocitu svěžesti, který trvá po dobu 12 hodin (klinicky testováno)

  • Nenahrazuje léčbu
  • Bez konzervantů
  • Bez barviv
  • Bez mýdla
  • Dermatologicky i klinicky testováno

Jak používat Canesten® IntimGel  ?

Naneste Canesten® IntimGel na mokrou pokožku intimních partií a opláchněte dostatečným množstvím vody. Používejte dvakrát denně, nejlépe ráno a večer. Pouze k zevnímu použití. Nenahrazuje léčbu.

Více informací na www.canesten.cz

 Jak se do testování zapojit? Napište nám pod tento článek, proč byste chtěla nový Canesten® IntimGel otestovat, jakou máte zkušenost s tímto nepříjemným onemocněním a jestli už také víte, co Vám onemocnění spouští a jaká je vaše vyzkoušená prevence. A také se zapojte do soutěže a odpovězte správně na soutěžní otázku. Soutěž probíhá ZDE

Vybereme100 z vás, kterým zašleme balíček s novým intimním gelem  Canesten® IntimGel. Těšíme se na Vaše zkušenosti!

Reklama