Pojďte s námi testovat novou recepturu snídaňových cereálií Nestlé FITNESS® Natural a ochutnejte nejlepší složení všech dob!

Je pro vás důležitá správná snídaně, která obsahuje důležité vitamíny a vlákninu?  Nejen pravidelný pohyb, ale i pestrá a vyvážená strava jsou základem zdravého životního stylu.  Proto jsme pro vás připravili skvělou akci spojenou s testováním!

Fitness

Zapojte se do testování snídaňových cereálií Nestlé FITNESS® Natural

Hledáme 20 čtenářek, které získají od značky Nestlé cereálie a od redakce Žena-in.cz balíček, který otestují.

Výherní balíček bude obsahovat 4 produkty Nestlé FITNESS® s novou recepturou. Fitness Natural, Fitness s ovocem, Fitness čokoláda a Fitness jogurt.

Fitness

Co testování obnáší?

Nás bude zajímat, jak vám nová receptura bude chutnat a co o ní říkáte.  Zaktivníme pro vás on-line dotazník s několika otázkami pro zhodnocení vaší zkušenosti. S některými vybranými čtenářkami, které snídaňové cereálie otestují, budeme pracovat dále – připravíme s nimi rozhovor, některé z nich se mohou těšit také na natáčení krátkého videospotu, který umístíme na náš facebook.Toto video bude umístěno také na facebookových stránkách Nestlé Fitness. Za to získají další odměny – bude ještě upřesněno.

Fitness

Chcete se do testování zapojit?

Je pro vás zdravý životní styl důležitý? Pak se zapojte do naší ankety a vyplňte nám odpovědi na několik jednoduchých otázek. Dotazník najdete na této stránce

Jaké jsou nové snídaňové cereálie, které budete moci testovat?

Nová receptura Nestlé FITNESS® – o 30% méně cukru, stejně skvělá chuť.

Snídaňové cereálie Nestlé FITNESS® Natural vyrobené z celozrnné mouky přichází s novou recepturou, díky které obsahují o 30% méně cukru při zachování stejné chuti. Cereálie Nestlé tak splňují celosvětový závazek zlepšovat výživové hodnoty svých výrobků, díky čemuž je správné snídání jednodušší, a to bez jakýchkoliv chuťových kompromisů.

Fitness

Nastartujte svůj den s  cereáliemi Nestlé FITNESS®, které vám k němu pomohou. Nové Nestlé FITNESS® Natural díky své vylepšené receptuře zredukovaly cukr na 11,8 gramů na 100 gramů cereálií a chutnají stále stejně skvěle! Cukry byly nahrazeny především navýšením obsahu celozrnné složky z 53% na 57% a rýžové mouky z 34.5% na 36.9%.

Kromě toho, že Nestlé FITNESS® Natural nyní obsahují svou nejlepší recepturu v historii, navíc ukrývajíi 5 vitamínů, minerální látkya jsou vyrobeny z celozrnné mouky. Právě celozrnná mouka má v sobě oproti bílé mouce všechny tři části obilného zrna, vnichž je ukryto tolik tělu prospěšné bohatství – vláknina, vitamín B, minerální látky a bílkoviny. Výrazně byl snížen cukr i u variant Nestlé FITNESS® s příchutí – a to Fitness s ovocem, Fitness čokoláda a Fitness jogurt.

Fitness

Více informací najdete na těchto stránkách:

Nestle-fitness.com

www.facebook.com/NestleFitnessCZ

Chcete se do testování zapojit?

Je pro vás zdravý životní styl důležitý? Pak se zapojte do naší ankety a vyplňte nám odpovědi na několik jednoduchých otázek.

Dotazník najdete na této stránce

Reklama