Pokud není pleť dostatečně hydratovaná, může ztrácet svůj zdravý vzhled. Narušení dynamičnosti kožní bariéry může mít za následek drsnou a matnou pleť. Zdravě vypadající pleť je tvořena vysokým podílem vody a pro udržení hladké a pružné pokožky každý den, je důležité ji neustále hydratovat.

Objevte s námi kompletní pleťovou řadu NEUTROGENA® Hydro Boost® nabízející produkty pro čištění pleti, odlíčení pleti a pleťové krémy a zařaďte hydrataci do každodenní péče o vaši pleť.

Zapojte se do testování!
Máme pro 10 z vás připravený balíček se skvělými novinkami od značky NEUTROGENA® z řady Hydro Boost®.

Co budeme testovat? V balíčku najdete tyto 3 produkty:

5b7d36b4a6590obrazek.jpgCity Shield Hydratační krém s SPF 25
Krém obsahuje kyselinu hyaluronovou, která pleť intenzivně hydratuje. Navíc také posiluje kožní bariéru, takže se pleť stává den po dni více odolná vůči vnějším vlivům. Složení s antioxidanty pomáhá chránit pleť před znečištěným ovzduším a udržovat ji mladistvě zářivou. Díky technologii Helioplex poskytuje vysokou ochranu před UVB a UVA zářeními, která mohou způsobit předčasné stárnutí pleti.


5b7d36e91fc32obrazek.jpgHydro Boost® Tělový balzám
Hlavním benefitem krému je účinná hydratace, kterou zajišťuje inovativní komplex s kyselinou hyaluronovou. Oceníte mimořádně lehké složení, textura krému je osvěžující a rychle se vstřebává. Vylepšuje vzhled pokožky, pokožka je pružnější a zářivější.

 
H5b7d371446598obrazek.jpgydro Boost® Vyhlazující pleťový peeling
Vyhlazující pleťový peeling s mikročásticemi, který šetrně, ale účinně z pleti odstraňuje nečistoty, vyhlazuje ji a zároveň intenzivně hydratuje. Pleť je po použití hladká a jemná na dotek, peeling je vhodný i pro citlivou pleť. Vyhlazující pleťový peeling je vhodný pro každodenní použití, je bez mýdla a bez oleje.
 
Chcete se zapojit do našeho testování? Pak se zúčastněte soutěže, kterou najdete ZDE