Patříte mezi ty, které používají tampony? Pak máme pro vás přichystané balíčky s novými tampony, které můžete využít a vyzkoušet pro použití nanoc. Chcete nové tampony o.b.® ProComfort™ Night vyzkoušet? Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte je. Budeme se těšit na vaše hodnocení, které následně zpracujeme do dalšího článku.

tamp

Používáte tampony? Vyzkoušejte nové tampony o.b.® ProComfort™Night.
Tampony o.b.® ProComfort™ Night jsou speciálně navržené pro použití v noci. Mají unikátní ochranná křidélka SilkTouch™, která se jemně rozvinou a přizpůsobí vašemu tělu. Zachytí i tekutinu, kterou by běžné tampony nemusely zachytit. Tekutina je z křidélek vedena do jádra tamponu, kde ji spolehlivě absorbují vlákna tamponu. Díky ochranným křidélkům SilkTouch™ zůstávají tampony o.b.® ProComfort™Night spolehlivě na místě a jejich zavádění a vyjímání je pohodlné.

Nové tampony o.b.®ProComfort™ Night poskytují spolehlivou ochranu po celou noc až do rána. Můžete klidně spát s vědomím, že ráno budete čistá a svěží! Zavěďte tampon, než jdete spát, a vyjměte jej hned ráno po probuzení.

Tampony o.b.® ProComfort™ Night jsou k dostání v absorpcích Normal a Super.

Tampony o.b.®ProComfort™ Night doporučuje Česká gynekologická a porodnická společnost.

Více informací se dozvíte na www.obtampony.cz.

Do soutěže o testování Tampony o.b.® ProComfort™ Night se můžete zapojit ZDE

ob1

 

Reklama