Protože víme, že se zajímáte o vaření a přípravu jídel, připravili jsme pro vás ve spolupráci se značkou MAGGI soutěž, díky které můžete vyhrát balíčky s novinkou – kořenící směsí MAGGI Vegga. Budeme rádi, když je rovnou použijete pro přípravu vašich oblíbených jídel a otestujete. Vaše zkušenosti, které nám pak napíšete, jako při každé testovací akci, zpracujeme do dalšího článku – jak jste byly s novinkami MAGGI Vegga spokojené. Balíčky máme připravené pro 15 čtenářek, do testování se zapojí i redakce.

Vegga

MAGGI Vegga jsou nové sypké směsi vyrobené z těch nejkvalitnějších surovin. Obsahují kousky zeleniny a koření se solí a dohromady tvoří všechny tyto ingredience jedinečnou kořenící směs vhodnou pro vaše polévky, omáčky, těstoviny, rizota i masové směsi.

Co můžete vyzkoušet?

Čtenářky, které ze soutěže vybereme, získají balíčky, kde najdou dvě balení MAGGI Vegga – Klasik a Kuřecí příchuť (tu můžete použít pro dochucení jídel s drůbežím masem, ale nejen těch). Možností použití obou dochucovacích směsí je spousta, jistě takové produkty používáte a mají stálé místo ve vaší kuchyni.

Každá kuchařka má pár tajemství, která si hlídá a patří jen do její kuchyně. Za oblíbenými jídly vaší rodiny se skrývá nejen vaše láska k rodině a vaření, ale i správná volba ingrediencí a odhad v ochucování. Vyberte si jedinečného pomocníka, který vám pomůže s ochucením vašich oblíbených jídel.

Vyzkoušejte MAGGI Veggu. Těšíme se na vaše testování! Pro inspiraci sledujte rubriku Vaření, kde budou vycházet chutné recepty, jednou z ingrediencí bude MAGGI Vegga. Zde přinášíme jeden z nich:

Kuřecí miniroládky se slaninou

Ingredience:

Vegga

4 ks očištěných kuřecích prsou, 8 plátků anglické slaniny, 1 lžíce oleje (řepkový, stolní nebo slunečnicový), 50 g másla, 1 lžička MAGGI Vegga s kuřecí příchutí, drcený nebo mletý pepř

Postup:

Podélným rozkrojením prsou získáme dva plátky, které mírně naklepeme. Na pracovní desku si rozprostřeme rozkrojená kuřecí prsa, posypeme je MAGGI Veggou z obou stran, navrchu poklademe plátky slaniny a vše smotáme a zajistíme motouzkem nebo párátkem. Pečeme v troubě předehřáté na 180 °C v malém pekáčku s kostkou másla po dobu 30 minut.

Tip: Pečte společně s oloupanými bramborami, které jste podélně nakrájeli na osminky, lehce potřeli olejem a zlehka posypali MAGGI Veggou s kuřecí příchutí.

 

Více informací také najdete na stránkách http://www.maggi.cz/vegga/

Reklama