Právě nyní hledáme deset testerek, které s námi budou moci vyzkoušet nové Kolageny B.ESTÉE! Každá testerka získá měsíční kúru v hodnotě 1290 Kč.

Pokud máte zájem o testování, vyplňte dotazník, který najdete na této stránce

Těšíme se na recenze testerek, které následně zpracujeme do článku. Do testování se zapojí také naše redakce, jsme velmi zvědavé na výsledky.

632c617a845aaobrazek.jpg

Kolagen B.Estée obsahuje nejefektivnější množství prémiového rybího kolagenu typu I, II a III, který jako jediný umí dodat tělu všechny potřebné typy kolagenů, které je třeba s přibývajícím věkem doplňovat.  Kolagen typu I pro dokonalou pleť, nehty, vlasy, kolagen typu II pro vitalitu chrupavek a těla, kolagen typu III pro zdravé cévy, pokožku, vlasy a nehty. Jako první produkt na českém trhu obsahuje bezkonkurenční množství kvalitní kyseliny hyaluronové (100 mg) pro dokonalou hydrataci a extrémně rychlé omlazení.  B.Estée kolagen je obohacen také o vysoké množství vitamínu C, který zabezpečí 100% vstřebání účinných látek, a navíc podpoří imunitní systém.

Za zrodem well being a kosmetické značky B. ESTÉE stojí MUDr. Jana Bastien Šimurdová, alias @doktorkajanka, renomovaná estetická lékařka, uznávaná specialistka na omlazení pleti a anti-aging terapie. Ve své praxi na klinice www.besteeclinic.cz  se zaměřuje na optimální řešení projevů stárnutí a také jejich prevenci. 

Jaký je Kolagen B.Estée?

BUDOUCNOST VAŠÍ KRÁSY

  • Nejkvalitnější 100% mořský kolagen na trhu.
  • Bioaktivní – hydrolyzovaný kolagen typu I,II,III s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C
  • Obsahuje všechny 3 typy nejkvalitnějšího rybího kolagenu v 1 dávce.

Nejvyšší obsah kolagenu I: Pro dokonalou pleť bez vrásek, pevné nehty a zdravé vlasy. Zlepšuje hojení jizev po akné, nebo operacích.
Kolagen II: pro vitalitu chrupavek, kloubů a těla
Kolagen III: pro zdravé cévy, střeva, pokožku, vlasy a nehty

Denní dávka obsahuje až 5500 mg čistého mořského kolagenu.
Což je nejefektivnější množství kolagenu v jedné denní dávce doporučené od 25. roku života
Skvěle se vstřebává a je velmi podobný lidskému kolagenu.

Vysoký obsah vitamínu C až 1000 mg
Díky vitamínu C se kolagen B. ESTEE 100% vstřebává a skutečně funguje. Také podporuje imunitu a zdraví organizmu.

První český a Slovenský kolagen s vysokým obsahem vzácné kyseliny hyaluronové 100 mg.

Nejrychlejší hydratace pleti a odstranění vrásek již do 14 dnů. Plet je hydratovaná,
jemná a vyhlazená. Pozitivní účinek na prodloužení efektu po zákrocích (mesoterapie, zvětšení rtů, liftingu, hydroliftingu, botoxu).

Troj pokovovaná fólie a vacuum zachovává dlouhodobou čerstvost a kvalitu kolagenu. Je EKO friendly na rozdíl od plastů. Příjemně voní a skvěle chutná. Absolutně není cítit zápach po rybině. Obsahuje výhradně 100% přírodní aroma a sladidlo.

Produkt je vyrobený z volně žijících a na volném moři chycených lososovitých ryb, které mají vysoce účinný kolagen v té nejvyšší možné kvalitě.

Kolagenový produkt B.Estee obsahuje nejefektivnější množství prémiového rybího kolagenu I, II a III, který jako jediný umí doplňovat všechny typy kolagenů. Kolagen typu I (pro dokonalou pleť, nehty, vlasy), kolagen typu II (pro vitalitu chrupavek a těla), kolagen typu III (pro zdravé cévy a podobně jak kolagen I pro kvalitní pokožku, vlasy a nehty).

Také jako jediný a první produkt na českém trhu obsahuje bezkonkurenční množství kvalitní kyseliny hyaluronové pro dokonalou hydrataci a extrémně rychlé omlazení. 
Navíc produžuje životnost výplní kyseliny hyaluronové.

Můžete si vybrat ze tří lahodných příchutí, v krabičce měsíční kůry najdete 30 sáčků kolagenu, v tříměsíčním balení 90 sáčků ve třech skvělých příchutích - jahoda, mango-marakuja a pomeranč. To vše s vysokým obsahem vitamínu C. Ten zabezpečí 100% vstřebání účinných látek a navíc podpoří imunitní systém. 

Doplněk stravy pro krásné vlasy, pleť a nehty, vyroben výhradně z volně žijících a na volném moři chycených ryb. Obsahuje pouze stoprocentní přírodní složky. Plně rozpustný ve vodě. 

632c61bd978baobrazek.jpgCENA: Balení 30ks – 1.290 Kč
K dostání na: www.bestee.cz
632c61e0308d8obrazek.jpg