do1.jpg
Pro každého chovatele je důležité, aby jeho psí domácí mazlíček měl péči, kterou potřebuje pro svůj zdravý vývoj. Tím hlavním je krmivo. Proto, aby zvíře dobře prospívalo je třeba, aby v různých fázích svého života mělo dostatečný přísun kvalitního krmiva. Jídelníček malého štěněte se liší od aktivního dospělého psa, stejně tak starší psí senior potřebuje jiné živiny než březí fenka. Jiné potřeby má ale také malý pejsek jako je čivava nebo velký irský vlkodav. Proto je skvělé, že jsou na trhu různé druhy krmiva, ze kterých si můžete vybrat to, které je pro věk a druh vašeho psa vhodné. Nabídka krmiv je sestavena pro ideální zažívání vašeho mazlíčka.
ca1.jpg
Rádi vám formou testování a recenzí přímo od majitelů domácích mazlíčků představíme nové krmivo z řady Calibra Dog Premium Line. Produkty této řady jsou navíc za velmi příznivou cenu při vysoké kvalitě krmiva.
ca2.jpg

Jedná se o vysoce kvalitní prémiové kompletní suché krmivo, které nabízí vyvážený poměr všech potřebných živin, vitamínů, minerálů či stopových prvků tak, aby plně zabezpečily všechny výživové nároky zdravého pejska. 

Hledáme 16 testerek, které mají doma psího domácího mazlíčka a chtějí se s námi zapojit do testování.

Každá z vybraných testerek získá krmivo v balení 12 kg, které jim značka Calibra doručí.

Pokud máte o testování zájem, vyplňte nám tento krátký dotazník, kde upřesníte druh krmiva, který vyberete pro vašeho pejska.

Dotazník najdete ZDE

Dotazník pro výběr testerek a testerů najdete na této stránce – klikněte.
Nezapomeňte, že pro vyplnění musíte být na našich stránkách zaregistrovaní a musíte mít vyplněný profil (jméno, adresa, telefon).

Co můžete s námi testovat? Máme pro vás na výběr z osmi druhů nového krmiva Calibra Dog Premium Line. Podívejte se, které by bylo pro vašeho psa vhodné a které byste chtěli případně, pokud vás vybereme, se svým psím mazlíčkem testovat.

Zde je popis testovaných výrobků, ze kterých můžete vybírat:

Calibra Dog Premium Line Puppy&Junior
Kuřecí receptura pro štěňata a mladé psy, která je zároveň vhodná i pro březí a kojící feny. Tato monoproteinová receptura bez pšenice a pšeničného lepku se vyznačuje výbornou stravitelností. Obsahuje proteiny živočišného původu v celkové výši 85 %.
Více najdete ZDE60c9fa2631722obrazek.pngCalibra Dog Premium Line Junior Large
Kuřecí receptura pro štěňata a mladé psy velkých plemen nad 30 kg. Tato monoproteinová receptura bez pšenice a pšeničného lepku se vyznačuje výbornou stravitelností. Obsahuje proteiny živočišného původu v celkové výši 80 %.
Více najdete ZDE

60c9fa4f1a87fobrazek.png

Calibra Dog Premium Line Adult
Vysoce kvalitní kompletní suché krmivo pro všechny větší psí mazlíčky do 30 kg. Nabízí vyvážený poměr všech potřebných živin, vitamínů, minerálů či stopových prvků tak, aby plně zabezpečily všechny výživové nároky zdravého pejska.
Obsahuje proteiny živočišného původu v celkové výši 75 %.
Více najdete ZDE60c9fa741aabcobrazek.pngCalibra Dog Premium Line Adult Large
Vysoce kvalitní kompletní suché krmivo pro všechny velké dospělé psí mazlíčky nad 30 kg. Nabízí vyvážený poměr všech potřebných živin, vitamínů, minerálů či stopových prvků tak, aby plně zabezpečily všechny výživové nároky zdravého pejska.
Obsahuje proteiny živočišného původu v celkové výši 75 %.
Více najdete ZDE

60c9fb0950284obrazek.png

Calibra Dog Premium Line Adult Beef
Hovězí receptura pro dospělé psy všech plemen. Tato monoproteinová hovězí receptura bez pšenice a pšeničného lepku se vyznačuje vynikající nutriční hodnotou, která je podmíněna především vysokým obsahem bílkovin a aminokyselin v hovězím mase. Proteiny živočišného původu jsou zde zastoupeny v celkové výši 75 %.
Více najdete ZDE60c9fb3e7e4c9obrazek.pngCalibra Dog Premium Line Senior&Light
Kuřecí receptura určená pro psy starší nebo pro ty, kteří potřebují snížit váhu. Tato monoproteinová kuřecí receptura bez pšenice a pšeničného lepku se vyznačuje výbornou stravitelností.
Obsahuje proteiny živočišného původu v celkové výši 70 %.
Více najdete ZDE60c9fb733d2f4obrazek.pngCalibra Dog Premium Line Energy
Kuřecí receptura pro aktivní dospělé psy a pro psy lovecké. Tato monoproteinová kuřecí receptura bez pšenice a pšeničného lepku se vyznačuje výbornou stravitelností. Obsahuje proteiny živočišného původu v celkové výši 90 %.
Více najdete ZDE

60c9fba0d9a29obrazek.png

Calibra Dog Premium Line Sensitive
Jehněčí receptura pro dospělé psy všech plemen, vhodná i pro psy citlivé. Tato monoproteinová jehněčí receptura bez pšenice a pšeničného lepku se vyznačuje vysokou stravitelností a je vhodná i pro citlivé pejsky.
Obsahuje proteiny živočišného původu v celkové výši 70 %.
Více najdete ZDE60c9fbcf1ad5eobrazek.png

Těšíme se na vaše recenze, které zpracujeme do článků pro ostatní chovatele. Do testů se zapojí jak naše čtenářky, tak redakce a některé ze spřátelených bloggerek.

Inspiraci pro psí krmiva hledejte na www.mojecalibra.cz/krmiva-pro-psy
 60c9fa92b3256obrazek.png