S kvasinkovými infekcemi, mykózami nebo jinými vaginálními potížemi se jistě setkala každá žena. Tyto problémy dokážou pěkně potrápit a omezit běžné fungování, sportování nebo intimní život.

Důvodem může být nadužívání léků, dysmikrobie po přeléčení antibiotik, špatný životní styl, nadměrný přísun cukrů, dlouhodobý stres, alergie, špatné spodní prádlo, hormonální antikoncepce nebo přehnaná intimní hygiena.

Prevenci a změnu některých návyků může žena podpořit bylinným vaginálním tělískem NaturGyn Scarlett.

Trápí vás vleklé vaginální mykózy nebo záněty močových cest? Jste ve věku 25 -55 let? Pojďte s námi testovat NaturGyn Scarlett!  

Hledáme padesát čtenářek, které získají tento přípravek a následně nám napíší svou zkušenost. Uvědomujeme si, že toto téma je citlivé a testovat můžete anonymně, nemusíme u vaší recenze zveřejňovat vaše jméno či přezdívku. Vše vyplníte v anketě. Budeme rádi, když vám NaturGyn Scarlett přinese příjemnou úlevu. Podmínkou testování je vyplnění naší krátké ankety. Anketu najdete ZDE


5aa7d5d968d18obrazek.png

Vaginální tělísko NaturGyn Scarlett

Léčba vaginálních potíží vagiálním tělískem NaturGyn Scarlett navazuje na výzkum porodnické a gynekologické kliniky v Hradci Králové, která se výzkumu a řešení těchto problémů věnuje již 10 let. Na základě studie bylo zjištěno, že příčinou chronických obtíží a vulgovaginálního diskomfortu, nejsou nemoci pochvy, ale porušení poševního prostředí bez nálezu jasného patogenu. A proto bývá časté a opakované užívání antibiotik nebo antimykotik nevhodné a pacientky by se měly zaměřit na léčbu podporující obnovu poševního prostředí. Aplikace přírodních vaginálních tělísek NaturGyn Scarlett během studie ukázala výrazné zlepšení.

Díky obsaženým účinným látkám v přípravku NaturGyn dochází ke kaskádě dějů, které vedou ke koagulaci bílkovinných struktur (vyskytují se na povrchu vaginální sliznice a jsou součástí bakterií, kvasinek a odlupujících se epitelů sliznice). Dochází následně k regeneraci a obnově povrchových buněk vaginální sliznice s obsahem glykogenu, který je živnou půdou pro laktobacily (zdraví prospěšné bakterie přirozeně se vyskytující na povrchu vaginální sliznice). Tzn. že jakmile mají laktobacily „dobrou výživu“ dochází k jejich kvantitativnímu nárůstu na vaginální sliznici a k obnově přirozeně kyselého pH. Dochází tedy k obnově přirozeného vaginálního prostředí.

Účinky tělíska NaturGyn Scarlett

  • obnovuje optimální poševní prostředí
  • má lokální antimikrobiální, protizánětlivý a adstringentní účinek
  • má koagulační účinek (uplatňuje se při srážení bílkovinných částic kvasinek, bakterií a odumřelých vrstev poševní sliznice)
  • napomáhá resorbci tekutin a sekretu
  • nemá žádné závažné vedlejší účinky, ani TSS

Zkušenosti žen s vaginálním tělískem NaturGyn Scarlett

5aa7d63fa569bobrazek.png

„Je to zhruba dva roky, kdy jsem si prošla psychicky hodně náročným obdobím. Od té doby se ale mé tělo začalo bránit gynekologickými problémy, které byly stále četnější. Gynekolog mi vždy dal léky na streptokoka a candidu, ale problémy se stále opakovaly a léčba byla běžnými prostředky stále méně účinná. Začala jsem pátrat po příčinách problémů a možnostech vyléčení sama. I když jsem jedla docela zdravě, nasadila jsem si nízkosacharidovou protikvasinkovou dietu a k tomu různé doplňky stravy. Vyměnila jsem gynekologa a k tomu jsem objevila bylinné tělísko Naturgyn Scarlett. Nová paní doktorka byla sama zvědavá, jak bude tělísko fungovat. Před jeho aplikací jsem měla podle výtěru streptokoka, candidu, ureaplasmu a přemnožené coli bakterie. Po týdnu jsem se cítila po dlouhé době opravdu dobře. Kontrolní výtěr ukázal, že tělísko zcela zničilo candidu a přemnožené coli bakterie. I paní doktorka byla mile překvapená. Zbytek dořešila klasická léčba. Dnes už jsem po druhé aplikaci bylinného tělíska a zatím se cítím v pohodě. Teď už budu brát jen preventivně 1 tělísko na měsíc. Možná to bude ještě běh na dlouhou trať (upravená strava a další protikvasinková opatření), ale věřím, že na konci zvítězím.“  Hana O.

„Ráda bych sdělila ženám, které trpí na časté záněty močového měchýře, že toto vaginální tělísko pomůže v akutní fázi infekce za několik hodin po aplikaci. Je dobré ho užívat i preventivně. Opravdu funguje.“ Marie M. 

„Bylinné tělísko NaturGYN Scarlett vřele doporučuji. Po čtyřech letech opakujících se gynekologických potíží jsem měla chemickými „léky“ už dost poničenou sliznici a ta ztratila svou imunitu, problémy se stále vracely. Po zavedení tělíska spolu se změnou jídelníčku potíže po prvotním zhoršení odezněly a cítila jsem, jak jsem se pročistila a sliznice se zotavila. Opravdu skvělý pocit, jaký jsem za ty čtyři roky snad nezažila. Za sebe ovšem doporučuji souběžně s používáním tělíska podpořit jeho účinky protikvasinkouvou dietou (hlavně omezit cukry a bílou mouku, případně se inspirovat dalšími tipy na webu jako např. česnek, jablečný ocet, chlorella atd. - co komu vyhovuje a do jaké míry kdo zvládne, protože úplně důsledně je tato dieta pro normálního smrtelníka snad nedodržitelná..). Bohužel je asi třeba delší čas u takové stravy setrvat, protože jakmile jsem se po nějaké době “spustila” a začala si dopřávat čokoládu a alkohol, zase jsem se začala cítit hůře. To ale nemění nic na tom, že tělísku a jeho velmi příznivým účinkům plně důvěřuji a budu ho používat dál. Jsem přesvědčená, že to je cesta, jak se vyléčit. Chci také podotknout, že si moc cením možnosti konzultovat vše na webu: http://scarlett-medicaherba.cz, protože už jen to, že na tyto problémy není člověk sám, mu dodá naději. To je pro mě opravdu pozitivní zkušenost.“  Šárka V.
 5a9d258229cfdobrazek.png

Zdravotnický prostředek

Více o vaginálním tělísku NaturGyn Scarlett najdete zde

 

Uložit

Uložit

Reklama