hy2.jpg
Hledáme 15 teserek
, které s námi otestují hydrogel pro rychlejší hojení různých typů poranění. Každé testerce, kterou vybereme pošleme z redakce balíček, ve kterém najde BepanGel Hojivý gel 50g. Budeme rádi, když se stane součástí domácí lékárničky a první pomocí pro nečekaná drobná poranění. Přejeme vám, aby jich bylo co nejméně, ale určitě tyto situace znáte, stačí krátká chvíle a odřenina, popraskání kůže, řezná ranka nebo spálenina je na světě. Proto je dobré mít po ruce dobrého pomocníka a hned problém ošetřit.

Jestliže máte rádi aktivní pohyb, máte doma malé a neposedné děti, sportujete, chystáte se na dovolenou, určitě bude pro vás moderní hydrogel potřebným pomocníkem. Budeme se těšit na vaše recenze, které následně zpracujeme do článku i pro ostatní čtenářky.
608fda60e7f80blobid0.jpg

BepanGel Hojivý gel na vlhké hojení různých typů ran je moderní hydrogel určený pro rychlejší hojení různých typů drobných poranění (jako jsou odřeniny, řezné rány, popáleniny, popraskaná kůže či spáleniny od slunce) a to moderní metodou vlhkého hojení. Působí tak, že ránu překryje a vytvoří vlhké a kyselé prostředí, které chrání před další infekcí a zabraňuje ztrátám vlhkosti. Reakce organismu na poranění začíná tvorbou strupu, který však zpomaluje proces hojení a výrazně zvyšuje pravděpodobnost vzniku jizvy. Hydrokoloidní gel BepanGel udržuje ránu vlhkou a zároveň dokáže absorbovat přebytečnou vlhkost, tím zabraňuje tvorbě strupů, zajišťuje optimální regeneraci, chrání před další infekcí a snižuje riziko tvorby jizev.

bepanclanek.jpgBepanGel je hydrokoloidní gel BEZ PARABENŮ. Obsahuje kyselý polymer (karbomer), jehož kyselost je regulována karnosinem (bílkovina, která se nachází přirozeně v kůži), který udržuje infekci pod kontrolou.

Pokud se chcete zapojit do testování a stát se jednou z 15 testerek, přihlaste se.

Vyplňte nám jednoduchý dotazník, který najdete na této stránce.

Uzávěrka výběru testerek je 12. 5., do této doby bude aktivní možnost přihlášení.

Dotazník mohou vyplnit pouze registrované čtenářky, pokud nejste registrovaná, registraci najdete na této stránce https://zena-in.cz/profil (nezapomeňte vyplnit vše ve svém profilu, abychom vám balíček mohli zaslat)

LMR-CH-20210429-87

Pečlivě čtěte návod k použití. BepanGel Hojivý gel je zdravotnický prostředek na drobná poranění.

Reklama