6221d9f675fe3obrazek.jpg

Suchá až velmi suchá pokožka potrápí opravdu velké procento naší populace. Příčinou může být chlad, náhlá teplotní změna, koupel v příliš horké vodě, ale i použití mýdel agresivních vůči pokožce. Lactourea je kombinací látek včetně kyseliny mléčné a čisté urey. Regeneruje pokožku, která je naším přirozeným ochranným štítem. Zabrání tak až 11% ztrátě vody a pozitivně tak ovlivní hydrataci i velmi suché kůže. Tím ji udržuje v rovnováze a prodlužuje tak její mladistvý vzhled. Kyselina mléčná a urea mají také schopnost napravit poškození způsobená na povrchu pokožky a regulovat její pružnost a jemnost. Lactoureu doporučuje 9 z 10 dermatologů.

Čistá Urea je schopna vlhkost zadržet i v nejsvrchnější části naší pokožky a tím ji i chránit. Její vlastnosti účinné proti svědění ocení i kůže se sklony k ekzému. Protein Calcium díky technologii zapouzdření zase přenese to nejlepší z mléka i do nejhlubších vrstev. Výsledkem je posílená, ale i svěží a zářivá pokožka.

6221da2c5b790obrazek.jpg

Lactovit Mousse cream Lactourea je expertem na suchou i velmi suchou pokožku. Jeho pěnová textura se okamžitě vstřebává do pleti a zanechává ji neodolatelně hladkou a svěží již po prvním použití. V jeho složení se snoubí regenerační látky Laktourey a blahodárné vlastnosti mléka bohaté na vitaminy, minerály, proteiny i lipidy. Proto je pokožka hloubkově i přirozeně vyživená, flexibilní a mladistvá.

Právě nyní hledáme 50 testerek, které budou moc s námi testovat tento skvělý regenerační pěnový krém pro hloubkovou hydrataci a vyživení pokožky.

Chcete se do testování zapojit? Pak se zapojte do soutěže a získejte ho.

Následně nám napíšete recenzi, kterou zpracujeme do článku, aby si ostatní čtenářky přečetly jakou mají testerky s testovaným produktem zkušenost.

Soutěž najdete na této stránce

Více se o regenerační řadě Lactovit Lactourea dozvíte na www.lactovit.cz
6221da44bec22obrazek.jpg