My jsme pro vás připravili krásnou testovací akci s kvalitními kečupy HELLO! Chcete se do našeho testování zapojit?

Kečup HELLO si letos nově můžete koupit v inovativním a praktickém balení kapsičky 200 g - obsahuje 165 g rajčat na 100 g kečupu a je sterilován, tedy neobsahuje žádné konzervační látky! Můžete si vybrat ze dvou variant – ostrý a jemný kečup.
5ccc3f737fa48obrazek.png

Porce je ideální na výlety, praktické balení můžete využít při grilování, nebo když si u táboráku budete opékat buřty nebo klobásky. Určitě se neztratí v kuchyni na chatě, můžete si ho přibalit na dovolenou. Malé 200g balení s praktickým uzávěrem se ale určitě hodí i těm, pro koho je velké balení 500 ml zbytečně velké. Oceňujeme, že kečupy HELLO jsou vyrobeny z kvalitních surovin a neobsahuje žádné konzervační látky. Myslíme, že se stanou jedním z hitů letošní grilovací sezóny. Kečupy HELLO jsou k dostání v obchodech Billa. Více o kečupech HELLO najdete na této stránce.
5ccc3fb9f330eobrazek.png

Co se nám na kečupech HELLO v inovativním a praktickém balení kapsičky líbí?

  • Je to velmi chutný a kvalitní kečup.
  • Neobsahuje konzervační látky.
  • Balení je praktické a v podstatě nerozbitné.
  • Kapsička se dá zavřít a obsah dál použít, není na jedno použití.
  • Není nutné sebou brát velké balení kečupu, kapsička je menší a dobře skladná.

Kečup je druh omáčky, vyráběný z rajčatového protlaku, kvasného octu, koření, cukru a soli. Vznikl ve východní Asii, kolonizátoři si jej v 17. století přivezli do Anglie a pak do Ameriky, kde byl zpopularizován natolik, že dnes je rozšířený a oblíbený na celém světě. Rajčata se v receptu objevila až počátkem 19. století.

Zapojte se do testování! Hledáme 20 testujících, které získají balíček s kečupy HELLO

Máte rádi kvalitní kečup? Pojďte s námi testovat kečupy HELLO v nové praktické kapsičce, kterou můžete po otevření zase uzavřít. V balíčku, který od redakce dostanete, najdete 2 jemné varianty a jednu ostrou. Budeme rádi, když si kečupy HELLO užijete s nějakým dobrým pokrmem a následně nám napíšete, jak vám obě varianty chutnaly. Vaše zkušenosti a recenze zpracujeme do dalšího článku, aby se s nimi seznámily i další čtenářky. Do testování se zapojí i redakce a spřátelené blogerky. Těšíme se na vaše zkušenosti, grilování začíná, užijte si s námi tyto kvalitní výborné kečupy HELLO v praktických, 200g kapsičkách!

Zajímavosti o rajčatech - Víte, že?

V rajčatech je lykopen, antioxidant, který je účinný v boji proti volným radikálům. Snadněji se uvolňuje z rajčat při vyšší teplotě, proto tepelně opracovaná rajčata v kečupu obsahují větší množství této látky.

Více o kečupech HELLO najdete na této stránce.
5ccc3fa4a0f21obrazek.png

Soutěž, ze které vybereme 20 testujících najdete na této stránce, odpovězte na soutěžní otázky a těšte se, že vybereme zrovna vás.

Reklama