Hledáme 5 testujících, které mohou testovat jedno z těchto triček. Chcete se s námi zapojit do testování?

W Triko CRAFT Warm Intensity
5e170cfabc2b5obrazek.png
Dámské funkční triko CRAFT Warm Intensity určené pro aktivity s nízkou intenzitou pohybu v chladných podmínkách. Ideální například pro sjezdové lyžování.

Více na této stránce.

W Triko CRAFT Fuseknit Comfort Blocked LS
5e170d123f034obrazek.png
Dámské funkční triko CRAFT Fuseknit Comfort Blocked určené pro širokou škálu sportovních aktivit v mírně chladném až chladném počasí. Triko charakteristické retro designem je vhodné také na běžné nošení.

Více na této stránce.

W Triko CRAFT Active Intensity LS
5e170d26cad41obrazek.png
Dámské vysoce funkční triko CRAFT Active Intensity s optimální mírou zateplení, které ocení opravdové sportovkyně v období od podzimu do jara.

Více na této stránce.

Náš tip! Každý sport je specifický. Vždy bude záležet na tom, co a s jakou intenzitou a v jakých okolních podmínkách budete dělat. CRAFT dnes nabízí 11 různých řad funkčního prádla. Každá má jiné určení, odlišné vlastnosti a parametry. Tento selektor Vám pomůže najít optimální funkční prádlo pro vaši aktivitu. Je čas naučit se optimálně oblékat.

Více informací najdete zde.

Chcete se s námi do testování funkčních trik CRAFT zapojit?

Je to snadné. Zapojte se do naší výzvy, kde nám napíšete, proč byste chtěly testovat funkční triko CRAFT. Jaké sporty máte ráda a čemu se v zimě aktivně věnujete. Můžete se stát jednou z pěti testujících. Pokud vás vybereme, poprosíme vás o vaši recenzi a zároveň, zda se v triku můžete vyfotit i na své profily sociálních sítí (FB, Instagram s označením značky CRAFT a budete souhlasit, že si značka nasdílí vaši fotku na své sociální sítě).

Chceme tak rozšířit povědomí o tom, že naše čtenářky testují nová funkční trika CRAFT a jakou s nimi mají zkušenost. Do testování se také zapojí i naše redakce, můžete se těšit i na naši zkušenost. Budeme je testovat při běhu a při počasí, které nyní venku panuje.

Výzvu s krátkou anketou najdete ZDE.

Nezapomeňte, že musíte být na ZENA-IN.CZ zaregistrovaná a přihlášená, abyste mohla výzvu a dotazník vyplnit. Také musíte mít ve svém profilu vyplněnou adresu a telefon pro případné zaslání výhry.
5e5cfd298fe39obrazek.pngTěšíme se na vaše recenze, které zpracujeme do dalších článků!
5e170d42200a2obrazek.png

Reklama