obrazek.png
Foto: Marta Kratochvílová

Právě nyní hledáme testerky, které budou mít možnost testovat všechny tři druhy ochuceného piva s tequilou od značky Desperados. Do testování se zapojila i naše redakce a vy si budete moci přečíst naše recenze. Oblíbená piva Desperados jsou skvělá pro různá setkání s přáteli nebo na večírky, které si tak rádi užíváme. V praktickém balení – v plechovce jsou velmi praktické a můžete je mít při sobě nebo v chladničce, protože vychlazená jsou nejlepší.

6332bc46b172cobrazek.png
Foto: Marta Kratochvílová

Co budete mít možnost testovat?

Desperados Original
Pivo s příchutí tequily a ovocných podtónů Desperados Original zachutná všem, kteří si chtějí života užívat plnými doušky a mají odvahu zkoušet nové a nepoznané věci. Poprvé bylo do typické embosované lahve stočeno ve Francii v roce 1995. Večírek, kde se podává pořádně vychlazené pivo Desperados, bude zaručeně stát za to!


6332bb2f9db68obrazek.png
Doporučená cena: 27,90 Kč za láhev, 29,90 Kč za plechovku

Desperados Sangré
Okusit jižanský temperament teď můžeme i v naší zeměpisné šířce, a to díky osvěžující novince Desperados Sangré. Pivo ochucené tequilou, červeným hroznovým vínem a směsí koření vlije pořádnou dávku živelnosti na každou letní párty nebo setkání s kamarády. Příjemná chuť zažene žízeň a rozproudí divokou zábavu. Dobře vychlazené je skvělou volbou pro horké večery a zachutná i těm, kteří pivu obvykle neholdují.

6332bbc7db4d4obrazek.png
Doporučená cena: 29,90 Kč za plechovku

Desperados Mojito
Po ochutnání svěžího intenzivního koktejlu Desperados Mojito se rázem ocitnete uprostřed kubánské fiesty a dokonale uhasíte žízeň. Příjemná hřejivost tequily a ovocná svěžest mojita je přesně to pravé pro horkou a živou letní noc!

6332bace9b17cobrazek.png
Doporučená cena: 29,90 Kč za plechovku

Více najdete na www.heinekenceskarepublika.cz/nase-znacky-desperados/

Zapojte se do testování

Pokud se chcete zapojit do našeho testování, pak se zapojte do naší soutěže, která probíhá na této stránce. Budeme se těšit na vaše receze, které následně zpracujeme do článku. Věříme, že reálné zkušenosti testerek, stejně tak i naše redakční budou inspirací pro vás ostatní, kteří mají rádi pivo a tequilu.

Testovat bude 10 z vás.

Toto léto bylo ve znamení hudby! Ve spolupráci s hudební televizí Óčko Desperados hledal talentované DJs v show DJ No. 1. V porotě soutěže zasedla i nejznámější česká DJ, DJ Lucca, která se stala i letní ambasadorkou značky Desperados.

Hudba spojuje a přináší emoce. Dýdžejové na koncerty přinášejí energii, kreativitu, temperament a nespoutanost. Jsou to individuality a každý z nich je originál. Stejně jako Desperados! Desperados a hudba k sobě patří a jejich kombinace znásobí zážitek a nedovolí, aby se na koncertu někdo nudil.

V rámci kampaně Desperados připravila v létě DJ Lucca playlist svých nejoblíbenějších skladeb pro léto plné hudby. Najdete ho na Spotify a nejlépe zní se správně vychlazeným Desperados:

6332ba6b4dd97obrazek.png

Naše články:

Reklama