Milé maminky chceme vám představit další testovací akci. Hledáme 50 maminek, které získají Hami müsli  dle svého výběru pro své dítě. Müsli jsou doporučeny dětem od ukončeného 12. měsíce. Vyzkoušejte tyto novinky jako chutnou a zdravou snídani. Budeme se těšit na vaše zkušenosti a na to, jak vašemu dítěti müsli chutnalo. Více na www.klub-maminek.cz/cerealie

Z jakých Musli si můžete vybrat?

Hami Müsli s ovocem a Hami Müsli s banány

Hami

Hami müsli představuje chutnou cereální snídani pro malá bříška. Je kombinací 7 obilnin a ovoce, na kterém si vaše děťátko pochutná. Obsahují obilniny, které jsou přirozeným zdrojem energie do začátku dne a správná konzistence je vhodná pro rozvoj žvýkání a procvičení zoubků batolat. Přidáním oblíbeného batolecího mléka (například Hami 3) nebo jogurtu do müsli vytvoříte pro své děťátko hodnotné a chutné jídlo plné obilnin a ono bude mít hned pocit dospěláka. Navíc je müsli oproti běžným dětským snídaňovým cereáliím zcela bez přidaného cukru.* Více najdete na této stránce: www.klub-maminek.cz.

*Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. Potravina pro zvláštní výživu. Způsob použití a další informace na obalech a webových stránkách www.klub-maminek.cz.

 

Hami

Každá maminka získá ještě dáreček navíc – ovocnou kapsičku Hami 100% ovoce Jablíčko a hruška, která je bez přidaného cukru* a Vaše děťátko si s ní užije spousta zábavy. Více se dozvíte zde www.klub-maminek.cz.

*Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry.

Pokud se chcete zapojit do testování, zúčastněte se naší soutěže a odpovězte na soutěžní otázku. Soutěž najdete ZDE

Více na www.klub-maminek.cz/cerealie.

Vyzkoušejte si také interaktivní kvíz zde.

Více se o zdravé snídani dozvíte zde.

Zajímavé články na toto téma si můžete přečíst zde:

Reklama