Řešíte v létě intimní problémy v podobě vaginálních problémů? S letními radovánkami je ale spjata řada problémů, se kterými se potýkáme v létě více než kdy jindy. Takovým ženským problémem je vaginální mykóza.

Chcete otestovat Canesten® IntimGel?

Canesten® IntimGel

Jistě jste se setkaly s tímto nepříjemným onemocněním, které se bohužel může vracet, i několikrát do roka. Právě léto vytváří pro výskyt vaginální mykózy ideální podmínky. Proto jsme pro vás připravili zajímavé testování.

Pokud na toto onemocnění trpíte, určitě byste mohla vyzkoušet Canesten® IntimGel. Je to intimní gel k vnějšímu použití, vyvinutý cíleně pro hygienu a ochranu pokožky v intimních partiích během vaginálních obtíží.

V případě, že vybereme pro testování zrovna vás, budeme rádi, když jej otestujete samy na sobě. Následně vás poprosíme - o vyplnění dotazníku, kde zhodnotíte svou zkušenost se šetrností a účinkem gelu k postižené pokožce intimních partií.

Testování máme připraveno pro 150  čtenářek Žena-in. Vaše zkušenosti následně zpracujeme do článku, který uveřejníme.

Jaký je tento Canesten® IntimGel a co od něj můžete očekávat, s čím vám může napomoci?

Canesten® IntimGelCanesten® IntimGel napomáhá úlevě od svědění intimních partií při vaginální mykóze až na 12 hodin.

Je to intimní gel k vnějšímu použití, vyvinutý cíleně pro hygienu a ochranu

pokožky v intimních partiích během vaginálních obtíží způsobených Candidou albicans. V případě přemnožení této houby dochází k projevům vaginálních obtíží, jako je podráždění, svědění, pálení nebo zarudnutí. Mezi faktory, které podporují nerovnováhu vaginální (v případě vaginální mykózy je příznakem hlavně nepříjemný výtok) mikroflory patří hormonální změny, suchost vaginální sliznice, stres, používaní agresivních mýdel, těsné oblečení či potravinové alergie.

Obsahuje 2,88g glycinu, který při vaginálních obtížích pomáhá zklidňovat citlivé intimní partie náchylné k podráždění a přispívá k příjemnému pocitu svěžesti, který trvá po dobu 12 hodin (klinicky testováno)

  • Nenahrazuje léčbu
  • Bez konzervantů
  • Bez barviv
  • Bez mýdla
  • Dermatologicky i klinicky testováno

Jak používat Canesten® IntimGel?

Naneste Canesten® IntimGel na mokrou pokožku intimních partií a opláchněte dostatečným množstvím vody. Používejte dvakrát denně, nejlépe ráno a večer. Pouze k zevnímu použití. Nenahrazuje léčbu. Přípravek je vhodným doplňkem při léčbě vaginální mykózy, ať už volně prodejnými léky, nebo léky předepsanými gynekologem. Když dostanete vaginální mykózu, tak intim gel vám právě pomůže uklidnit nepříjemné svědění, ještě před tím, než nastoupí účinek léčby a je vhodným doplňkem celé léčby.

Canesten

Jak se do testování zapojit? Zapojte do soutěže a odpovězte správně na soutěžní otázku. Vybereme150 z vás, kterým zašleme balíček s  intimním gelem Canesten® IntimGel. Těšíme se na Vaše zkušenosti!

Pokud řešíte vaginální mykózu, nezapomeňte pro efektivní léčbu vyzkoušet také Canesten® Gyn CombiPack. Více informací na www.canesten.cz

 

 

 

Reklama