Naším tipem je tělovým olej Bi-Oil, jehož výsledky jsou potvrzeny studiemi i reakcemi spokojených uživatelek. Bi-Oil získal již 242 ocenění v oblasti péče o pokožku a byl vytvořen, aby zlepšoval vzhled strií, jizev a nesjednoceného tónu pleti. Dále také dodává potřebnou vláhu pokožce dehydratované a efektivně pečuje o pleť stárnoucí.

Pojďte s námi testovat Bi-Oil

Hledáme celkem 20 testerek, které s námi vyzkouší pečující pleťový a tělový olej Bi-Oil.

Chcete se do testování zapojit? Pak se zúčastněte naší soutěže a těšte se, že vybereme zrovna vás!

Soutěž najdete na této stránce

Bi-Oil je kombinací rostlinných extraktů a vitaminů přidaných do olejového základu, jenž umožňuje zachovat jejich účinnost. Rostlinné extrakty doplňuje přelomová složka PurCellin Oil. Ta redukuje vrstvu přípravku, zlepšuje roztíratelnost a usnadňuje aplikaci, díky čemuž pokožka Bi-Oil okamžitě absorbuje. Součástí složení jsou rovněž vitaminy A a E. Vitamin A podporuje tvorbu nového kolagenu a obnovu pokožky, napomáhá zvyšování pružnosti a zlepšuje texturu a tón pleti. Vitamin E pomáhá udržovat zdravě vypadající pokožku, chrání ji před vlivem volných radikálů, jež pleť poškozují a způsobují její předčasné stárnutí. Rovněž zvyšuje hydrataci pokožky. Nastávající maminky by ho měly používat od druhého trimestru na místa náchylná ke vzniku strií.
5ef9f75fbb224obrazek.png
Produkt dále obsahuje měsíčkový olej, který má regenerační účinky a používá se k ošetření citlivé, poškozené nebo sluncem spálené pokožky. Redukuje zanícení a je efektivní v boji proti menším kožním infekcím, vyrážkám a povrchovému podráždění. Levandulový olej je znám pro své ošetřující vlastnosti, zklidňuje a zjemňuje a také je přírodním antiseptikem. Součástí Bi-Oilu je i rozmarýnový olej, jenž pomáhá oživit pokožku a pečovat o ni, dále ji zjemňuje a má mírný antiseptický účinek. Heřmánkový olej působí protizánětlivě, zklidňuje pleť a je zvláště vhodný pro citlivou pokožku.

Na co můžete Bi-Oil použít?
5ef9f74ea6b25obrazek.png

JIZVY
Pomáhá zlepšit vzhled nových i starých jizev

STRIE
Pomáhá snižovat možnost vzniku strií tvořících se během těhotenství, prudkého růstu v dospívání a období rychlého přibývání na váze. Rovněž existujících strií.

NESJEDNOCENÝ TÓN PLETI
Pomáhá zlepšovat vzhled pigmentových skvrn a kožních vad způsobených hormonálními výkyvy, zesvětlením pleti a nadměrným vystavením slunci.

STÁRNOUCÍ POKOŽKA
Pomáhá vyhladit stárnoucí vrásčitou pokožku v obličeji i na těle a sjednotit její tón.

DEHYDROVANÁ POKOŽKA
Pomáhá pokožce doplnit přírodní oleje, které odstraňují faktory, jako jsou nepříznivé počasí, voda s vysokým obsahem chemikálií, časté koupání a vysušující účinky centrálního vytápění či klimatizace.
Bi-Oil je dostupný ve 3 velikostech: 60 ml, 125 ml a 200 ml.

Více informací na www.mujbi-oil.cz
5efaf85124012obrazek.png

Soutěž s testováním Bi-Oil najdete ZDE

Reklama