Víte, že?

Vysoká hladina cholesterolu a krevního tlaku patří k nejzávažnějším rizikovým faktorům srdečně cévních chorob, které jsou nejčastější příčinou úmrtí Čechů. Přitom se s těmito nebezpečnými neduhy léčí pouhých 30 procent pacientů.
6049dcb40ae45obrazek.png
6049dd5abf271obrazek.pngCholesterol je moderním strašákem, jeho vysoká hladina způsobuje celé spektrum nemocí. Tělo nedovede přebytečný cholesterol účinně využít nebo vyloučit z těla ven. Cholesterol se může ukládat do stěn cév ve formě aterosklerotických plátů a postupně dochází k tomu, že krev nemůže dostatečně proudit zúženou cévou. Pokud takto ucpaná céva zásobuje srdce nebo mozek, může dojít k srdečnímu infarktu nebo mozkové mrtvici.

Rizikové faktory přispívající k nadměrnému ukládání cholesterolu dělíme na ty, které dokážeme svým chováním ovlivnit a na ty, které ovlivnit nedokážeme. Nedokážeme ovlivnit rodinnou anamnézu (výskyt onemocnění srdce a cév v rodině), věk, pohlaví (ženy jsou až do přechodu chráněny ženskými pohlavními hormony, muži nikoliv). Mezi ovlivnitelné faktory patří vysoká hladina cholesterolu při příjmu tuků potravě, vysoký krevní tlak, obezita, nedostatek pohybové aktivity, kouření.

6049dd6916003obrazek.pngVysoký krevní tlak a hladina cholesterolu jsou onemocnění, která nebolí, ale dokáží tiše zabíjet. Vysoký krevní tlak (hypertenze) trápí až 43 % populace, ale jen polovina hypertoniků ho má pod kontrolou. Přitom jim v porovnání se zdravým člověkem hrozí až dvojnásobné riziko infarktu myokardu. A pokud k tomu mají ještě vysokou hladinu „zlého“ cholesterolu, riziko je dokonce trojnásobné. Bohužel, pacientů s kombinací těchto dvou onemocnění je většina. Jenže ne všichni se léčí, nebo předepsanou léčbu dodržují.

Jaký je Arterin Cholesterol?

Jedná se o účinný a dobře tolerovaný doplněk stravy na kontrolu cholesterolu. Obsahuje prémiové standardizované přírodní extrakty bergamotu a artyčoku, fytosteroly, jakož i vitamín C, které synergicky působí na dosažení optimálního účinku
6049db9645447obrazek.png

  • Snižuje cholesterol 1
  • Přispívá k normální funkci krevních cév 2
  • Antioxidační účinek 3
  1. Bylo prokázáno, že rostlinné steroly snižují hladinu cholesterolu v krvi. Vysoký cholesterol je rizikovým faktorem při vzniku koronárních srdečních chorob. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 1,5 – 3g rostlinných sterolů na snížení cholesterolu, nejméně 0,8g rostlinných sterolů na udržení cholesterolu.
  2. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu a ke správné funkci krevních cév
  3. Vitamín C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Hledáme pět testerek, které získají tříměsíční kúru Arterin Cholesterol

Chcete se s námi zapojit do testování přípravku Arterin Cholesterol? Pak nám vyplňte krátký dotazník, abychom věděli, proč chcete zapojit do testování. Hledáme celkem 5 testerek, které získají tříměsíční kúru Arterin Chlesterol. Budeme rádi, když nám vyplní dotazník, jak jim tato kúra prospěla a jaký měla vliv na snížení hladiny cholesterolu.

Zapojte se do testování, pokud je hladina vašeho cholesterolu vyšší – viz názorný graf (více jak 5,16 mnol/L).
6049db6ac9df3obrazek.png

Děkujeme a těšíme se na vaše recenze.

Přihlašovací dotazník najdete na této stránce, klikněte ZDE.
6049dc7610ea4obrazek.png

 

Reklama