Máte rádi testovací akce? Máme pro vás přichystanou další krásnou soutěž spojenou s mytím nádobí spolu se značkou Somat Gold. Připravili jsme pro vás 10 balíčků, které se těší na své majitelky. Co musíte udělat proto, abyste balíček získaly? Zapojte se do naší soutěže! Poprosíme vás, abyste nám následně napsaly své hodnocení – jak jste byly s tabletami Somat Gold spokojeny. Vaše reakce zpracujeme do dalšího článku!

Somat

Automatická myčka nádobí je pro každou hospodyni neocenitelným pomocníkem. Pro dosažení perfektního výsledku a odstranění připálených skvrn však bylo občas nutné nádobí předem umýt nebo nechat alespoň odmočit. To je nyní ale již minulost!

Značka Somat společnosti Henkel ČR přišla na podzim na český trh s novými tabletami Somat Gold se speciálním aktivátorem odmáčení, díky kterému bude nádobí perfektně čisté bez ohledu na to, jak odolné jsou skvrny.

Objevte nový zlatý standard automatického mytí nádobí - nový Somat Gold

Somat Gold 24 tabs MSomat Gold je obohacen o novou, vylepšenou recepturu s účinným aktivátorem odmáčení. K jeho aktivaci dochází okamžitě, naruší tvrdý povrch krusty a proniká hluboko i do velmi odolných skvrn od jídla včetně připečenin. Díky nové obohacené receptuře   s enzymy odstraňujícími škrobové skvrny je Somat Gold obzvláště výkonný proti nejodolnějším skvrnám, mezi něž patří připečené brambory nebo zbytky těstovin. Externí testy navíc prokázaly, že nový aktivátor odmáčení obsažený v Somatu Gold má i výrazně vyšší výkon v odstraňování skvrn od čaje a škrobu.

Somat Gold vám dopřeje maximální pohodlí při mytí nádobí. Již žádný stres a práce navíc spojená s komplikovaným předmáčením těžko odstranitelných skvrn. Prostě dejte nádobí ze stolu přímo do myčky a bez dalších starostí nechejte Somat Gold odvést svou práci. Výsledkem bude pokaždé dokonale zářivě čisté nádobí bez jakýchkoli zbytků.

Somat

Tablety Somat Gold se na českém trhu objeví v průběhu července 2013 v nepřehlédnutelném moderním zlatém obalu v uvedených velikostech balení s doporučenými maloobchodními cenami: M balení (24 tablet) za 199 Kč, XL balení (48 tablet) za 359,90 Kč a Mega Pack (72 tablet) za 499,90 Kč.

Nový Somat Gold se okamžitě pustí do nejodolnějších skvrn – čisté hrnce, perfektně umyté pánve, lesknoucí se zapékací mísy, zářivé příbory a sklenice, po každém zapnutí myčky a bez jakéhokoliv dalšího úsilí! Vy si užijte jídlo s rodinou a přáteli, nový Somat Gold se postará o vše ostatní.

Co musíte udělat pro to, abyste balíček s tabletami Somat Gold získaly? Zapojte se do naší soutěže, kterou najdete v rubrice Soutěže //zena-in.cz/sekce/souteze

Poprosíme vás, abyste nám následně napsaly své hodnocení – jak jste byly s tabletami Somat Gold spokojeny. Vaše reakce zpracujeme do dalšího článku!

Reklama