Čeká nás léto, doba dovolených, cestování. Ale také horko, dlouhé sezení v autě, mokré plavky a ne vždy čistá voda, což zvláště pro ženské nejintimnější partie může znamenat hrozbu velkých nepříjemností v podobě podráždění, svědění, výtoku.

Projevy těchto obtíží, jako svědění, výtok či nepříjemný pach, velmi znepříjemňují život. K tomuto narušení přirozeného vaginálního prostředí může dojít i v období menstruace, menopauzy, také při užívání antibiotik či hormonální antikoncepce, nebo při pohlavním styku bez kondomu. Dalším významným negativním faktorem může být i stále častější nošení spodního prádla ze syntetických materiálů, používání parfemovaných mýdel, pěnových koupelí, návštěva veřejných bazénů, sauny nebo i koupání ve volné přírodě v nečistých rybnících. Proto je důležité dbát o osobní hygienu, a to nejen o její četnost, kdy by při různých gynekologických obtížích měla být hygiena intimních partií zvýšená, tedy i častější než obvykle, ale i kvalitu použitých hygienických prostředků.

Vyzkoušejte novinku : Lactacyd Ocean gel

lactacydNovinka pro ženskou intimní hygienu ve formě průzračného mycího gelu se svěží vůní, s obsahem kyseliny mléčné a s antibakteriální složkou. Poskytuje dlouhodobý pocit svěžesti a 24 hodinovou ochranu proti růstu a množení bakterií, které způsobují zápach, a přitom respektuje přirozenou mikroflóru intimních partií. Lactacyd Ocean je vhodný při nadměrném pocení například v teplém počasí, po sportu, po návštěvě bazénu či koupaliště nebo po pobytu v sauně apod., kde mohou bakterie díky vyšším teplotám snadno přežívat. Gel je v dostání v balení 200 ml.
Lactacyd Ocean gel je vhodný pro moderní ženy, které se věnují řadě aktivit, sportu a chtějí se cítit svěže a bezpečně po celý den i třeba za velmi teplého počasí.
Je ale vhodný například i pro ženy či starší dámy, které řeší problém nepříjemného zápachu.
Důležité složení:
Všechny přípravky Lactacyd obsahují kyselinu mléčnou, která je přirozenou součástí prostředí intimních partií. Výhodou přípravků Lactacyd je fyziologické pH, které odpovídá přirozenému poševnímu prostředí lépe než mýdlo a posiluje tak přirozenou obranyschopnost intimních partií.

Pojďte s námi otestovat novinku Lactacyd Ocean!

Právě teď na www.zena-in.cz probíhá soutěž „Testujeme přípravky pro intimní hygienu Lactacyd“. Zapojte se do soutěže a získejte balíček s novinkou Lactacyd Ocean gel spolu s intimními ubrousky Lactacyd. Za cca tři týdny poprosíme výherkyně, aby nám napsaly, jak byly se zaslanými přípravky spokojené. Na jejich zkušenosti a názory na intimní hygienu se můžete těšit ve článku, který následně uveřejníme!

Pozor! Soutěž spojená s tímto článkem!

Své názory na intimní hygienu nám můžete napsat i pod tento článek. Tři z vašich příspěvků odměníme dárkem - balíčkem s novinkou Lactacyd Ocean!

Zajímáte se o novinky ze světa intimní hygieny? Jaké přípravky máte vyzkoušené? Trápí vás vaginální problémy? Myslíte si, že intimní hygiena a speciální přípravky se staly součástí každodenní hygieny?

Reklama