Bohemia chipsMáme pro vás další zajímavou testovací akci! Pokud máte rádi malé chuťovky a jsou pro vás důležité suroviny, ze kterých jsou zpracovány, pojďte se s námi zapojit do této akce!

Hledáme 10 čtenářek, které díky výhře v soutěži získají krásný dárek plný chutných chipsů! Co získáte?

Bohemia Farmářské chipsy ve všech čtyřech příchutích – solené, s příchutí sýru, barbecue omáčky a rozmarýnu. Od každého dva balíčky, takže si klidně na testování pozvěte své přátele!  Pochutnejte si s nimi na Bohemia Farmářských chipsech z jediné odrůdy brambor, které pro vás s láskou a pečlivostí vypěstovali ti nejpovolanější farmáři z České republiky.

Chips

Na každém sáčku navíc najdete jméno českého dodavatele použitých kvalitních brambor – schválně se nezapomeňte podívat, kdo bude na vašem sáčku. Základem Bohemia Farmářských chipsů je unikátní odrůda brambor zvaná Lady Claire – tato odrůda zajistí plnou chuť. Díky speciálnímu výrobnímu postupu jsou chipsy krásně křupavé. Lahodná koření bez umělých látek dodají chipsům dokonalou finální chuť.

Bohemia chipsChipsy nesmí chybět na každém stole, pokud něco slavíte, máte návštěvu, při setkání se svými blízkými a přáteli. Nebo je máte jen tak po ruce, když sledujete televizi, čtete si knížku, relaxujete…. Pokud je milujete, vyzkoušejte Bohemia Farmářské chipsy a uvidíte, jak si pochutnáte.

Navnadili jsme vás dostatečně? Pak se zapojte do naší soutěže a vyhrajte krásný balíček plný rozmanitých chutí!

Farmářské chipsy se vyrábějí bez umělých přísad a jsou tak stoprocentně přírodní.

Více na www.farmarskechipsy.cz

Reklama