CompeedJistě znáte ten pocit při vzniku puchýře, když si koupíte nové boty nebo když jdete na túru, jdete sportovat a zapotí se vám noha. Nejprve vám na noze vznikne otlačenina, pokožka se tlakem odře a na místě otlaku se vytvoří puchýř. Je to velmi bolestivá věc, puchýřů může vzniknout na noze najednou i několik. Pokud si toto místo nezalepíme náplastí, která pokožku ochrání, puchýř se může strhnout.

Puchýře vznikají velmi často na stejných místech - tam, kde se pokožka nejvíce tře s obuví - na ze strany na malíčku, na vrchní straně prstů u nohy nebo na patách, zejména na místě pod Achillovou patou. Většinou už rizika známe, proto si pokožku dopředu chráníme náplastí - která pomáhá preventivně nebo při vzniku puchýře. Pokožku ochrání proti dalšímu přímému tlaku a tření, také v poraněném místě zamezí vniknutí infekce do rány.

Máme pro vás zajímavou nabídku - pojďte s námi otestovat novinku od značky Compeed® - náplast na puchýře a sport!

Jaká je tato skvělá náplast?

  • CompeedMá speciální motýlkový tvar
  • Je doporučena na puchýře pod Achillovu patu
  • Zajistí vám bezpečí pokožky pro náročné sportovní výkony
  • Ulevuje od bolesti a tlaku
  • Je voděodolná
  • Je vyzkoušena a doporučena tenistkou Caroline Wozniacki

V balíčku ale najdete další produkty od značky Compeed®, které se vám budou hodit v letním počasí pro péči o nohy: Nová Náplast na puchýře a sport, 6 kusů vzorkyů náplastí na puchýře (střední velikost), krém na rozpraskané paty a 1 balení náplastí na mozoly.

Chcete tyto perfektní produkty pro péči o nohy vyzkoušet? Zapojte se do naší soutěže, kterou najdete v rubrice Soutěže! Těšíme se na vaše reakce - poprosíme vás o zhodnocení, jak vám náplasti na puchýře a sport vyhovovala. Vaše příspěvky zpracujeme do článku - jak jste testovaly Náplast na puchýře a sport! Více najdete na www.compeed.cz

Jak vznikají puchýře?
Puchýře nejčastěji vznikají na nohou při dlouhé chůzi v nových botách nebo na rukou při práci. Vznikají uvolněním pokožky od škáry, pro ochranu tkání uložených pod ní. Vzniklá kapsa je naplněná tekutinou. Pokud puchýř neošetříme včas, dojde k jeho protržení a vzniku otevřené rány, do které může proniknout infekce.
Puchýře obvykle projdou pěti fázemi a hojí se až 7 dní. Celý proces může být urychlen hydrokoloidními náplastmi na puchýře značky COMPEED® .
Reklama