Hledací soutěž nazvaná Hledejte ČESKO! pokračuje. Číslo jedna hledáme do dnešních 15 hodin. Pokud jste ještě nehrály, pojďte na to, milé čtenářky. Výhra za to stojí!

Zahrajte si s magazínem ŽENA-IN.cz soutěž: Hledejte ČESKO! Soutěž je rozdělená na dvě části, dnes do 15 hodin ještě hledáme ČESKO 1. A od 16 hodin pak ČESKO 2, přečtěte si podrobně celá pravidla.

Pravidla

Celkem v patnácti článcích magazínu, které vyšly od 4. května 2013, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně!

cesko

Připomínáme, že k tomu, abyste měla šanci vyhrát, musíte najít všech 15 soutěžních obrázků!

O co hrajeme?

Soutěž bude rozdělená na dvě části. První vítězka získá společenskou hru Zlaté Česko od firmy Albi a k tomu ještě lechtivou hru Hříšná Jenga (viz foto níže). A druhá také společenskou hru Zlaté Česko od firmy Albi a k tomu knihu Romantická řeč květin. Dvě z vás se tedy mohou těšit na výhru!

cesko

jengakviti

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže budou zařazeny články a novinky vydané od 4. května 2013, datum vidíte v rubrice vždy pod anotací článku.

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!

Kdy máte hledat?

  • První část soutěže začala včera ve 14 hodin a trvá do dnešních 15 hodin - to je ČESKO 1
  • Druhá část navazuje, začíná dnes 17. 5. v 16 hodin a končí v sobotu 18. 5. v 18 hodin - to je ČESKO 2

Máte tedy dvě šance na výhru! Hodně štěstí!

Reklama