Máte doma děti, pro které hledáte zajímavý program? Pak máme pro vás zajímavý tip! Tento víkend a následně další dva víkendy se budou v různých městech konat tři drakiády. Můžete se zapojit do pouštění draků, užít si podzimních radovánek a ještě využít doprovodného programu, který potěší děti i dospělé. Akce připravil virtuální operátor SAZKAmobil.

Kdy se drakiády se Šťastnou SIMkou konají a kde?

  • v neděli 27. září ve Velkém Meziříčí na Fajtově kopci
  • v sobotu 3. října na Sychrově v rámci Slavnosti jablka
  • v sobotu 10. října v Praze Letňanech u obchodního centra

Co si můžete užít?

Kromě pouštění draků na vás čeká bohatý doprovodný a kulturní program, soutěže, malování draků, pro děti žlutá cukrová vata, pro maminky limonáda, pro tatínky pivo a opékání buřtů.

drakiáda

Těšte se na soutěže!

Nejen pro návštěvníky drakiád je také připravena soutěž o mobily a plyšáky. Stačí si předem koupit Šťastnou SIM kartu od SAZKAmobilu. Na vybraných obchodních místech společně se SIM kartou obdržíte draka, kterého si můžete vymalovat třeba přiloženými fixy. Soutěžit můžete také i s vlastnoručně vyrobeným drakem s motivem Šťastné SIMky. Při pouštění draků nezapomeňte vše zaznamenat a nahrát fotografie na stránky www.drakiada.sazkamobil.cz. Nahrané fotky můžete prostřednictvím tlačítka na obrázku poslat svým blízkým a sbírat tak i hlasy.

Více informací o drakiádách, soutěži a místech, kde lze předplacenou kartu s dárkem zakoupit, naleznete zde.

Tuto neděli začínáme - SAZKAmobil drakiáda se koná ve Velkém Meziříčí!

Již tuto neděli se na Fajtově kopci ve Velkém Meziříčí uskuteční 21. ročník vyhlášené drakiády. Kromě pouštění draků na Vás čeká bohatý doprovodný a kulturní program, soutěže, malování draků, pro děti žlutá cukrová vata, pro maminky limonáda, pro tatínky pivo a opékání buřtů.

Pro návštěvníky je připravena také soutěž o mobily a plyšáky. Stačí si předem koupit Šťastnou SIM kartu od SAZKAmobilu. Na vybraných obchodních místech společně se SIM kartou obdržíte draka, kterého si můžete vymalovat přiloženými fixy. Soutěžit můžete i s vlastnoručně vyrobeným drakem s motivem Šťastné SIMky. Při pouštění draků nezapomeňte vše zaznamenat a nahrát fotografie na stránky www.drakiada.sazkamobil.cz. Nahrané fotky můžete prostřednictvím tlačítka na obrázku poslat svým blízkým a sbírat tak hlasy.

Prezentace účastníků proběhne od 12 do 13:30 hodin. Soutěžící se mohou přihlásit do následujících kategorií: rodiče s dětmi, děti od 8 do 13 let a děti starší 14 let.

Reklama