Listopad a letošní Vánoce uvítá KOTVA v novém moderním kabátu. Jeden z posledních pražských symbolů minulé éry prochází po letech plánů proměnou. Již od 11. listopadu se můžete těšit na novou podobu třetího a části prvního patra, která byla od července po dobu rekonstrukce uzavřena. Těšit se můžete nejen na svěží moderní vzhled interiéru, ale i nové atraktivní značky a unikátní služby. Na nákupy láká nejen své tradiční zákazníky, ale i mladé lidi, zahraniční turisty a především rodiny. KOTVA má zůstat místem, kde si nejen nakoupíte pro sebe, své blízké i domácnost, nabízí také bezkonkurenční škálu drobných služeb, od dětského koutku, levného nonstop parkování, výrobu klíčů, bankovních služeb, kopírování atd., které jinak z centra Prahy prakticky vymizely.

Reklamní slogan „KOTVA je tu pro vás“ vyjadřuje minulou, současnou i budoucí obchodní filozofii. Přehledný koncept obchodního domu s otevřeným prostorem, kde seženete a zařídíte vše potřebné pod jednou střechou, zůstal zachován.

Čím bude Kotva jiná?
Odlišit se chce KOTVA od novějších nákupních center také sortimentem zboží a služeb, což souvisí s představou rodinného obchodního domu. Oděvy a obuv nemají dominovat. „Drahé značky, jak bývá zvykem u obchodních domů v Evropě, v Kotvě budou také, ale rozhodně ne v převaze. Chceme zůstat u toho, nač jsou lidé zvyklí,“ přibližuje Ing. Jaroslav Petrů, generální ředitel pro střední Evropu irské investiční společnosti Markland, která obchodní dům vlastní.
„Když vezmeme v potaz i supermarket, bude móda zaujímat necelou polovinu, možná třetinu plochy.“  Právě skladbou nájemců je KOTVA zcela unikátní. Pod jednou střechou nabízí 14 praktických služeb od fotostánku, kopírování, hodinářství, přes kadeřnictví, úpravy oděvů a galanterii nebo směnárnu, bankovní služby až po výrobu klíčů a opravu šperků. Velmi oblíbená je restaurace Modrá paluba v nejvyšším patře, která díky příznivým cenám i krásnému výhledu láká taká návštěvníky sousedního OC Palladium. Mezi unikátní služby patří rytectví nebo prodej nožů a zbraní.

KOTVA JE TU STÁLE PRO VÁS

Nejstarší pražský obchodní dům je otevřen každý den v týdnu již více než 30 let. Atraktivní lokalita v centru Prahy přímo na Náměstí Republiky denně přiláká více než 27 tisíc tuzemských i zahraničních zákazníků, na které je obchodní dům dobře připraven. Na 7 nákupních patrech můžete navštívit více než 100 obchodů a stánků se službami, rychlé občerstvení či využít dětský koutek. Pronajatá plocha činí téměř 17000 m2, dalších téměř 6000 m2 zaujímá supermarket a restaurace. Součástí služeb OD KOTVA jsou také podzemní nonstop garáže s 360 parkovacími místy, kde vždy pohodlně a bez problémů zaparkujete. Na nízké ceny, tradici a atraktivní polohu láká KOTVA i nové nájemce.
KOTVA se těší na své staronové zákazníky, kteří sem kdysi chodili kupovat dárky svým rodičům, a dnes se opět vrací se svými dětmi.


 
Na co se můžete těšit?
Pokud v týdnu od 11. 11.–18. 11. přijdete nakupovat do Kotvy a nakoupíte za více než 500 Kč, dostanete jako dárek láhev vína!

Jaké další aktivity pro své zákazníky rodinný obchodní dům Kotva chystá?
KOTVOU CHODÍ MIKULÁŠ:  5. 12. bude mezi 14. a 19. hodinou na všechny děti čekat Mikuláš, anděl a čert se sladkým dárkem!

VYCHYTANÉ VÁNOCE: od 10.–14. 12. 2008 mezi 09.–21. hodinou si můžete na prostranství před KOTVOU  chytit  jeden z 1500 dárků nebo jednu z osmi hlavních cen. Nechte se na 30 sekund zavřít do průhledného kvádru, kde budou poletovat speciální papírové peníze OD Kotva tzv. „KOTVÁKY“, a podle výsledného počtu nachytaných Kotváku si směníte peníze za dárky. Při troše štěstí si můžete chytit hlavní cenu, kterou jsou produkty darované nájemci obchodního domu. Soutěže se může zúčastnit každý, kdo nakoupí v OD Kotva nad 500 Kč a vyplní soutěžní kupón. Vychytanými vánočními tipy na dárky či módu se můžete inspirovat na webových stránkách www.od-kotva.cz nebo  přímo v obchodním domě v letáku Kotva News.

Tím samozřejmě vánoční nabídka nekončí, Kotva myslí i Vás, co nakupují na poslední chvíli, otevřeno je až do 24. 12. včetně!

Prodejní doba:
Pondělí–pátek  9.00–20.00 Sobota 10.00–19.00 Neděle 10.00–18.00
www.od-kotva.cz

 

 

Reklama