Výstava kreslených vtipů Ekofór proběhne 26. března.-26. dubna 2007 v Praze!

Řeku Jizeru v potrubí i nejekologičtější prostředek proti hmyzu můžete vidět na výstavě kreslených vtipů s tematikou životního prostředí Ekofór pořádanou Hnutím Brontosaurus. Výstavu naleznete od 26. 3. do 25. 4. 2007 v Praze, na zastávce metra B - Karlovo náměstí, vestibul pod Palackého náměstím.

 Výstava tvoří závěr putovní výstavy ekofórů ročníku 2006, která startovala v dubnu loňského roku, a od té doby byla vystavována na více než 15 místech po celé České republice. Výstava zahrnuje vybraná díla z více než 600 prací, které se zúčastnily soutěže Ekofór 2006. Naleznete zde vtipy kreslené dětmi i dospělými, řada z nich je kreslena zkušenými karikaturisty. Cílem soutěže je především zvýšit zájem veřejnosti o naše společné životní prostředí.

Hnutí Brontosaurus se zaměřuje na pořádání víkendových a prázdninových akcí na pomoc přírodě, kulturním památkám, ekologickou výchovu a osvětu a k životnímu prostředí šetrný životní styl. Nabízí tak široké spektrum zapojení pro ty, kteří nechtějí být lhostejní ke svému životnímu prostředí.

Web soutěže Ekofór, s galerií vtipů loňského ročníku, najdete zde.

 

 

 

 

 

 

 

Reklama