Jakub D. Kočí„Pojďte, pane, budeme si hrát!“ hlásá postavička oblíbeného medvědího večerníčku. Já říkám: „Pojďte, holky, budeme si hrát!“ Zítra totiž v našem magazínu nastane den plný her.

Předně mi posílejte…

…své příběhy o tom, jak jste veselé a hravé. Chápete-li tohle sousloví jako erotickou narážku, chápejte si ho tak. Faktem ale je, že mě nezajímají jen vaše erotické hry, daleko víc mě zajímá, jestli jste si rády hrály jako děti a jestli si rády hrajete i dnes. Jaké hry vás nejvíc bavily a baví, je jedno, jestli jde o hry dětské: Krvavé koleno, Skákání přes gumu, Na doktora… dospělácké: Kanasta, Šachy, Ruská ruleta… sportovní: Fotbal, Orientační běh, Vybíjená… anebo rodinné: Dostihy a sázky, Monopoly, Pexeso...

Pište mi také, s kým jste si nejraději hrály dřív a s kým si nejraději hrajete nyní. Jestli se vám při hrách stalo něco nebezpečného, máte-li třeba zkušenost se závislostí na hrách a gamblerstvím… kdy jste se při hře nejvíce pobavila… zkrátka jestli a jak hry ovlivnily váš život.

Ale to není celé!

Protože bude zítřek ve znamení zábavy a her, chystám pro vás i turnaj v Samolodích, dále pak novinku, ve kterém shrnu všechny možnosti hraní v Ženě-in, a v neposlední řadě hravý příběh na pokračování, který mi pomůžete vytvořit právě vy!

Těšíte se? Já moc!

Proč nemůžete diskutovat a kam mi máte psát?

Možná se divíte, proč jsem pod touhle novinkou nedovolil diskuzi. Důvod je jednoduchý, šetřete si své příběhy pro redakční mail!

redakce@zena-in.cz

Reklama