Je středa, půlka pracovního týdne je za námi a my právě dnes sbíráme síly na to, abychom ve zdraví, klidu a pohodě zvládly i tu druhou polovinu. Myslím, že je tím pádem vhodná doba na to, abychom se odreagovaly, pobavily se a popustily uzdu své fantazii.

Pokud jste stvoření psavé a hravé, pojďte si společně hrát. Přečtěte si úvodní část příběhu a napište jeho pokračování a dokončení. A hezky rovnou pod článek, ať se můžeme všechny společně bavit.

 

Začátek příběhu:

 

Jana byla zamilovaná až po uši. A to se všemi symptomy, které stav zamilovanosti provázejí. Nejedla, nespala, nebyla schopná se soustředit, její mysl se neustále proháněla kdesi v závratných výšinách… Každých pět minut kontrolovala mobil, jestli jí nepřišla zpráva, zkrátka prožívala svou lásku na plné pecky.

A měla proč. Michal byl opravdu okouzlující, pozorný a zábavný. Zatím se sice nedostali k ničemu intimnějšímu, ale i něžné polibky a letmé doteky na ruce jí stačily k tomu, aby upadala do slastných závratí.

A teď, teď k tomu konečně dojde. Už v pátek večer se chystají na chatu Michalových rodičů a tam ... možná … ne, určitě … jeden druhému vzájemně dokáží, jak hluboce se milují.

Od chvíle, kdy si tento výlet naplánovali, nedokázala myslet na nic jiného a v její hlavě se odvíjely scénáře, před kterými by zrudnul i slovutný Freud.

Konečně nastal pátek. Michal ji vyzvedl před domem a stačil jí jeden pohled, aby poznala, že stejně rozrušený, jako ona, je i on.

Cesta uběhla rychle a bez problémů a už za tmy se přiblížili k místu, které se mělo stát historickým mezníkem jejich lásky.

Janino srdce se rozbušilo a v krku měla najednou vyschlo, jako by právě přešla půlku Sahary.

„Co se děje?“ Michalův hlas zněl zmateně.

„Copak?“ Nechápavě se na něj otočila.

„V chatě se svítí! Nikdo tam přece nemá být!“

Tentokrát se Janino srdce rozbušilo o poznání rychleji a pocítila svíravý strach kolem žaludku.

Michal zastavil. „Jdu se tam podívat. Kdo to ksakru může být? Naši jsou určitě doma, brácha odjel s kamarádem do Krkonoš a nikdo jiný tady nemá co dělat.“ Odhodlaně otevřel dveře u auta a vykročil směrem k chatě.

„Prosím tě, nechoď tam, třeba jsou to zloději, nebo bezdomovci, nebo já nevím. Pojď zpátky, zajedeme na policii,“ prosila ho Jana.

Ale on jakoby ji neslyšel a došel až na místo činu. Ve chvíli, kdy se k chatě přiblížil, uslyšel zevnitř podivné zvuky, které nedokázal identifikovat.......

 

A dál je to, milé čtenářky, na vás. Popusťte uzdu své fantazii a napište, jak si myslíte, že příběh pokračuje, či jak si myslíte, že by pokračovat měl. Vtipně i vážně, s trochou tajemna, můžete se pokusit i o detektivní zápletku, či o eroticky něžné pokračování... Zkrátka pole vaší působnosti je neomezené a záleží jen na vás, jak se s naznačenou situací vypořádáte.

Své verze dokončení pište rovnou pod článek, aby si je mohly hned přečíst i ostatní čtenářky.

Moc se těším na vaše příspěvky a srdečně vítám všechny, které si dnes s námi budou hrát na spisovatelky. Délka vašeho pokračování není ničím omezena, ale prosím, abyste je nepsaly zbytečně dlouhé. Děkuji. :o)))

 

A možná, že některým z vás pak přijde voňavý dáreček... Takže, milá děvčata, ostych stranou. Jde jen a jen o zábavu. :o)))

Reklama