Běháte a potřebujete si někam dát pití, klíče, telefon či bundu? Pak pro vás máme zajímavé tipy! Určitě oceníte praktický sportovní batoh nebo vychytané ledvinky, se kterými budete moci bez problémů vyběhnout na trať a nestresovat se, kam s láhví nebo že vám v kapse cinkají peníze či klíče.

batohUrčitě to znáte – mít volné ruce je pro prožitek z běhu velmi důležité.

Zde jsou naše tipy pro vaše pohodlné sportování:

Batoh Elevate uspořádané úložiště na vybavení a oblečení, navíc s polstrovaným obalem na notebook, přesto však je dost stabilní k běhu. 

batohPro střední až dlouhé tratě, na kterých si chcete udržet hbitost. Tento elastický pás se pohybuje s vaším tělem a zajišťuje snadný přístup k plochým láhvím a nezbytnostem.

Tento superlehký opasek se adaptuje, aby eliminoval nadskakování a kroucení, avšak je dostatečně velký, aby pojmul náhradní oblečení, svačinu a batohdokonce i hydrataci navíc.

batohAgile 250 je velmi elastický materiál vhodný pro situace, kde je zapotřebí maximální hbitosti. Díky své elasticitě zůstává pohodlně na místě, i když hopsáte nebo skáčete. Univerzální velikost Smart Adjustment usnadňuje výběr a roztahovací kapsa vpředu je maximálně praktická.

Reklama