Léto je tady, začaly prázdniny, a snad také počasí už bude lepší. Můžeme tedy vyrazit na piknik do přírody. Máme pro vás inspiraci, co si můžete vzít s sebou.

Musím říct, že klasický piknik jsem ještě nezažila. Většinou jezdíme jen na výlety, kde chodíme, takže s sebou netaháme žádné těžší věci ani moc jídla. Nedávno ale muž dostal piknikovou tašku, tak ji budeme muset brzy vyzkoušet. Je docela praktická, má hodně kapes a je v ní dost místa na jídlo pro čtyři lidi. A hlavně se do ní dají přidat namražené destičky, takže se vám jídlo rychle nezkazí ani v horkém počasí.

Musí to být příjemné, sednout si někam na louku nebo k potoku v lese, roztáhnout tam deku, vyndat koš s jídlem a jen tak lenošit, povídat si a pak si dát něco dobrého. Úplně to vidím před očima. Nemáte chuť to taky zkusit? A vlastně nemusíte ani nikam jezdit, stačí si udělat siestu na zahradě.

Věcí, které se dají na piknik vzít, je hodně - koše, tašky, deky, slunečník... Nabízíme vám teď hlavně ty praktické. Třeba se vám bude hodit něco z naší FOTOGALERIE.

Foto: www.butlers.com

Další články v našem magazínu:

Reklama