TB-patek-2272.jpg

Nový formát akce vznikl v reakci na letošní mimořádnou situaci poznamenanou pandemií COVID-19. Pro zachování a možnou realizaci happeningu se Nadace Terezy Maxové dětem s partnery rozhodla dát jeho myšlence novou podobu a uchovat tak možnost pomáhat společně pohybem. Akce bude zahájena 10. září 2020 v 10:10 hod a za každý zdolaný kilometr přispějí partneři 10 Kč na konkrétní příběh pomoci. Nový formát akce je možné realizovat díky aplikaci, kterou je potřeba stáhnout si do mobilního telefonu.

Po registraci na webu www.teribear.cz a zaplacení registračního poplatku 200 Kč, můžete začít sbírat kilometry, které se přenesou do výsledkové listiny. Aplikaci Strava si stáhnete jednoduše a zdarma do svého mobilního telefonu pomocí Google Play nebo App Store. „Aplikace je bohužel pouze v angličtině, její ovládání je ale intuitivní, tak věříme, že to nebude překážka. Na našem webu je navíc přesný návod, jak aplikaci aktivovat,“ říká Terezie Sverdlinová, ředitelka Nadace Terezy Maxové dětem.

Jak zprovoznit aplikaci krok za krokem se dozvíte na: https://teribear.cz/stazeni-aplikace-strava/

117179075-10158927579778826-6140651206750113816-o.jpg

10 okruhů pomoci: vyberte si, komu konkrétně pomůžete

I přes nový koncept, cíl akce zůstává stále stejný: pomáhat opuštěným dětem svým vlastním pohybem. Každý kilometr, který bude v rámci happeningu zdolán, promění partneři v 10 korunovou konkrétní pomoc. Je na každém, aby si vybral, komu svoji pomoc konkrétně věnuje, okruhů je 10, nebo je možné vybrat pomoc bet preference. „Po každém ročníku happeningu připravíme detailní vyúčtování do koruny, ve kterém je jasně vidět, kde zdolané kilometry, a tedy také nasbírané peníze, pomáhaly. Volba je na každém účastníkovi akce,“ dodává Terezie Sverdlinová.

Akce bude ukončena v momentě, kdy bude dosaženo předem dané částky pomoci, není tedy možné dopředu určit, kdy se to podaří.

Reklama