Milé čtenářky, dnes startuje nová akce magazínu Žena-in.cz, která nese název SOS.

Oč se zde bude jednat?

 

Máte problém? Stala se vám šílená katastrofa? Pohroma? Nevíte kudy kam? Pak je právě rubrika SOS pro vás jako stvořená!

 

Stačí nám zaslat prosbu o pomoc a my ji co nejrychleji zařadíme do vydání, kde budou mít ostatní čtenářky možnost vám poradit, podat pomocnou ruku, vyřešit váš problém, ze kterého vám jde hlava kolem.

 

Akce SOS se bude aktualizovat během dne tak, jak bude potřeba. Což v praxi znamená, že k nám do redakčního e-mailu sos@zena-in.cz přijde žádost o pomoc a my ji zveřejníme co možná nejdříve.

 

A první zoufalé volání o pomoc je tu!

 

 

Redakce

 

 

 

 


 

 

 

Ahoj redakce, ahoj čtenářky!

Obracím se na vás s prosbou o pomoc.

Dozvěděla jsem se, že k nám dnes – nečekaně – přijede tchyně, která mě ani trochu nemá v lásce. Chce popřát dětem k MDD, a tudíž jí rozhodně tuto návštěvu nemohu upřít, ale!!!!!
S její návštěvou jsem nepočítala a doma nemám uklizeno, nemám nakoupeno – zkrátka katastrofa, na které si tchyně smlsne a ze mě OPĚT udělá neschopnou hospodyňku.

 

Napadá vás, jak z této šlamastyky ven? Jen mi prosím neraďte, ať tchyni ignoruji, protože ona je typ člověka, který se ignorovat nedá a navíc dokáže znepříjemnit den všem!

 

Vůbec mě nenapadá, jak situaci vyřešit! Jsem v práci do 16. hodin a tchyně dorazí už kolem páté odpoledne! Je mi z toho úplně do breku.... A možnost, že bych tchyni slušně vysvětlila, že pracuji od rána do večera a že jsem s její návštěvou nepočítala, je naprosto nesmyslná. Tchyně si toto totiž vysvětlit nedá a vše obrátí proti mně.

 

 

Reklama