Někteří pozůstalí by se urazili, ne tak čtenářka Enka1. O čem je řeč? O pohřební službě, která udělala pěknou botu při předávání urny s ostatky...

Historka čtenářky Enky1 je smutná, ale i ve smutku lze nalézt prostor pro zasmání...


Hezký den,
to co píšu, je vlastně smutné, ale nemůžu si pomoct, zasmát jsme se museli.
Těsně před Vánoci mi v celkem mladém věku zemřel manžel, svět očekával zrovna konec světa a mně se zdálo, že nastal jen pro nás.
Chtěli jsme manžela uložit na tchynině zahrádce, kde se tolik nadřel, jenže zem byla zmrzlá, tak nám pohřební služba vyšla vstříc a ponechala u sebe urnu až do doby, než bude možné vykopat důstojný rov.
K uložení jsme se dostali před dvěma týdny. V Pohřební službě nám zabalili urnu do igelitové tašky.
Dojeli jsme na místo, já u stolku venku spěšně vyndavám urnu, jakákoliv igelitka se mi zdála nedůstojná, tchyně naštěstí něco hledala opodál.
Vtom starší syn vykulil oči a špitne: „Já myslel, že ta taška je firemní,“ a přečetl, „byli jste spokojeni?“ Kouknu na obrázek - z mé strany foto veky chleba. Mladší syn dočetl: „Přijďte zas.“ No nezačalo by to s vámi cukat? Prostě jsme dostali menší záchvat smíchu. Ale on Enák by se smál taky.
Zřejmě má Pohřební služba sponzorskopartnerský vztah s nějakou pekárnou.
 
Enka1

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20.5.2013: Den plný smíchu

Tentokrát se vás neptám na konkrétní problém, který řešíte, milé čtenářky. Dokonce vám ani neudává přesnou formu, jak má váš příspěvek vypadat. Vymezme si akorát čas. Když se kouknete třeba na posledních sedm dní, co vás v něm nejvíc rozesmálo?

Posílejte mi...

  • … popisy komických situací, které jste prožily,
  • … vtipy,
  • … vlastnoručně vyfocené humorné snímky,
  • … odkazy na zábavná videa...

… prostě cokoli, co vám přišlo v minulém týdnu směšné. Doufám, že tato editace bude plná zábavy! Jednu z přispěvatelek odměním za příspěvek hrou Slovní labyrint od firmy Epline (více o hře zde: WORD, slovní labyrint je nová společenská hra pro celou rodinu). Příspěvky posílejte nejpozději 20.5.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu:

word

Reklama