Pleteniny + pastely

Chcete už chodit na lehko, jak se na jaře sluší a patří, jenže teploty po ránu jsou stále dost studené? Tak zkuste kombinaci jemných pastelových kousků a lehkého svetru.

Metalická verze křiváku

Kožené nebo koženkové bundy se my nevzdáváme po celý rok. Ale aby se neřeklo, na jaře ji s radostí vyměníme za výraznější metalickou verzi. Ta vás bude taky bavit.

Různé délky

Kombinace krátké sukně nebo šortek a delšího kabátku vytvoří perfektní iluzi nekonečně dlouhých nohou. Rozhodně vyzkoušejte!

Na detailu záleží

Považujete se za minimalistku? Toho se s radostí držte dál, jen pojďte ke svým jednoduchým outfitům přidat maličký, skoro nepatrný detail, který zcela změní outfit o úroveň výš. Vsaďte na šátek ve vlasech, výrazné boty nebo třeba velký šperk.

Zkraťte kostýmek

Odhalte nohy a zamilujte si kostýmky v krátké verzi, tedy s šortkami. Když k nim přidáte boty na podpatku, elegantní a sexy outfit je hned na světě.

Crop top pro velké holky

Nebojte, hned nemusíte odhalovat celé bříško, ale věc se má tak, trocha vykukující kůže je zatraceně sexy. A tak si oblékněte sukni nebo kalhoty s vysokým pasem a k nim přihoďte krátký top. Třeba s dlouhým rukávem.

Reklama