5acf45af18173obrazek.png
NOVAMOBILI

Na počtu záleží

Než začnete sedačku vybírat, rozmyslete se, pro kolik osob ji vlastně chcete mít. Žijete single a rádi si užíváte pohodlí nebo jste několikačlenná rodina? Vždy na toto kritérium myslete, abyste se pak zbytečně nemačkali, nebylo by to nic příjemného pro vás, ani pro sedačku.
5acf45daebbc8obrazek.png

CANTORI

Pokud často míváte návštěvy, myslete i na jejich komfort a dopřejte jim pohodlný rozkládací gauč. V případě, že žijete v malém bytě a důkladně přemýšlíte nad uskladňováním věcí, vybírejte takovou pohovku, která má zároveň ukládací prostor, kam schováte vše potřebné.

Pohodlí na prvním místě

I přesto, že je sedačka dominantním prvkem obývacího pokoje, dbejte na to, aby stylově i barevně zapadla. Naším tipem jsou originální sedačky od IDW Italia. Které spojují styl, kvalitu a komfort.

5acf4610e48eeobrazek.png
NOVAMOBILI                                                                                                                                        CANTORI

Nenechte se ale zaslepit barvou, která vás omámí při prvním pohledu. Klaďte důraz i na materiál, který jde ruku v ruce s pohodlím. To samé platí u originality, která by neměla nad komfortem zvítězit, vše by mělo být vyvážené.

5acf46355749bobrazek.png
NOVAMOBILI                                                                                                                DEVINA NAIS

To nejdůležitější na závěr, ať už si vyberete jakoukoli sedačku, běžte si ji vyzkoušet na vlastní kůži. S pohovkou si musíte opravdu „sednou“, pokud chcete, aby to byla vaše srdeční záležitost na dalších několik let. V showroomu IDW Italia si můžete některé ze sedaček prohlédnout, otestovat a nechat si odborně poradit.
 

Uložit

Reklama