Máte chuť oživit si interiér zajímavým kouskem vybavení a udělat něco pro svá záda? Možná vám padnou do oka sedací vaky, které mohou být zpestřením vašeho bytu.

relax pro váše záda

Mě nadchnul hned po pár vteřinách, co jsem ho vyzkoušela! Na návštěvě kamarádky jsem si tohoto nového kousku v obýváku hned všimla. Byl to velký kulatý vak, který nešlo přehlédnout. Dalo se na něm sedět i ležet. Po chvilce testování se mi leželo tak příjemně, že jsem nebyla schopna se zvednout!

kresla

Výběr je velký

Sedací vaky jsou v současné době k dostání v nejrůznějších tvarech. Může jít o pytel, ať už pro dospělé, nebo pro děti, o křeslo nebo i o velkou pohovku naplněnou malinkými polystyrenovými kuličkami, které jsou lehké, drží tvar a dokonale se přizpůsobí vašemu tělu. Páteř a záda tak zůstávají v přirozené poloze. K dostání jsou i vaky pro vaše domácí mazlíčky...

kresla

Povlaky vaků jsou většinou z kvalitní koženky nebo nylonu. Na trhu je velký výběr barev a jejich kombinací, vybere si opravdu každý. Dětský sedací pytel lze sehnat asi od 1 000 Kč, ceny křesel a pytlů pro dospělé se pohybují asi 2 000 Kč výše.

 

kresla2

 

Použité fotografie: Fatboy, Wegett, Bag4U

Dokázali byste si představit takový kousek vybavení ve vašem bytě? Líbí se vám? Máte s vaky nějaké zkušenosti?

Reklama