Máte ráda soutěže? Milujete kvalitní víno? Pak zajásejte! Právě totiž startuje soutěž, která vám padne na tělo jako ulitá ;o)

Léto se nám krásně rozjíždí, dny plné slunce máme před sebou, zkrátka a dobře čeká nás to nejkrásnější a nejpohodovější období roku. A my vám toto období chceme ještě více zpříjemnit... Zajímá vás jak? Čím?

Co byste řekla třeba na sklenku vínka denně???
Nene, vůbec nemáme na mysli sklenku vína, kterou si dáte před spaním. Nabízíme vám sklenku vína přímo zde na magazínu!

Nezní to báječně? Jen si představte, že je pravý horký letní den, vy jste splavená, nestíháte, nevíte, kde vám hlava stojí, a do toho vás děti zlobí o sto šest.
Proč si místo nervování a vztekání se neotevřít magazín Žena-in.cz a nevypít v příjemném prostředí sklenku lahodného vína???
Víno vám nejen zvedne náladu, ale pomůže vám i vychladnout ;o)

Že nechápete?
Pak se pohodlně usaďte, hoďte nohy na stůl, starosti za hlavu a pozorně čtěte následující řádky...

Od
11. 7. 2004 do 24. 7. 2005 poběží na našem magazínu fantastická soutěž, díky níž můžete vyhrát lahodné víno Jacob´s Creek!
Soutěž je určena jen registrovaným uživatelům, a soutěžit můžete jen jednou, každá za sebe - ale to jistě nebude žádný problém, žádný zádrhel, ne?

Jste zvědavá, jak budete tato soutěž vypadat, jaká budou její pravidla a jak je to tedy s tím pitím vínka přímo zde na našem magazínu???

Každý všední den musíte splnit zadaný úkol... Jaký? „Vypít“ skleničku kvalitního vína Jacob´s Creek a virtuálně tak posílit svou letní pohodu!
Na našem magazínu se vám budou zobrazovat skleničky tohoto kvalitního vína a pokud na tento obrázek kliknete, vypila jste skleničku a úkol pro tento den splnila!

Pokud nastane situace, že z jakéhokoli důvodu nebudete schopna svůj denní úkol splnit, nevěšte hlavu. Můžete totiž využít možnosti „vypít“ dvě sklenky najdou.
Ovšem pozor! Zpětně můžete využít možnosti pouze jedné skleničky za den, tedy maximálně můžete „vypít“ dvě skleničky za den.

Svoji virtuální sklenku si můžete sebrat jen ve všední dny, takže o víkendech nám bez obav zamávejte a vyražte do přírody. O žádnou sklenku totiž nepřijdete!

Pokud si budete chtít zkontrolovat, kolik virtuálních skleniček jste již „vypila“, stačí kliknout na soutěžní podstránku, kde budete mít jasný a srozumitelný přehled o svých splněných a nesplněných úkolech...Tedy: kolik skleniček Jacob´s Creek jste již zvládla vypít a kolik skleniček zůstalo vámi nedotknutých.

A závěrem máme pro vás připravený vědomostní bonbonek! ;o)
Zajímá vás jaký?

Závěrečnou součástí soutěže je totiž krátký vědomostní kvíz, ve kterém vám položíme jednu otázku a nabídneme pět různých odpovědí...
Zvládnete vybrat správnou odpověď???
Projdete tímto závěrečným testem???

Co myslíte? ;o)

Otázky našeho záludného kvízu budeme zveřejňovat v průběhu soutěže na soutěžní podstránce. A nápověda? Nebojte se, ta se bude ukrývat v článcích magazínu Žena-in.cz!

A jaká je hlavní cena?
5 lahví vína značky Jacob´s Creek + otvírák Jacob´s Creek + chladicí nádobu Jacob´s Crekk vyhrají tři nejlepší! Tedy ty z vás, které budou mít splněny všechny požadované úkoly. Definitivní pořadí určí vaše úspěšnost při plnění zadaných úkolů.

Ale vyhrát můžete nejen tyto tři hlavní ceny! Dalších 7 soutěžících odměníme jednou láhví vína Jacob´s Creek + otvírák Jacob´s Creek!
Ocenění zde bude náhodné - vyhrát může každá z vás, která bude mít správně zodpovězeny otázky v soutěžním kvízu a zapojí se do "pití" vína Jacob´s Creek
.

Takže neváhejte a zapojte se do naší zábavné soutěže!

Ostatně, není to prima, popíjet si vínko a přitom vyhrávat??? ;o)

Soutěžit o lahodná vína kvalit nejvyšších můžete právě teď ZDE 

Reklama