Rozhodování, zda vyzkoušet Rowenta Body Sculpt Massager, bylo velmi rychlé. O pleť obličeje se starám pečlivě a poctivě a je to, myslím, vidět, ale tělo trochu zanedbávám a do plavek se svlékám nerada. Jsem sice i po čtyřicítce štíhlá, ale pomerančová a nezpevněná kůže trápí i mě. Díky masážnímu přístroji jsem měla motivaci a impuls to změnit a Body Sculpt Massager pořádně otestovat.

62d56a7a0a80bobrazek.png

Přístroj, který hezky sedne do ruky, má čtyři otočná masážní kolečka a intenzitu masáže si zvolíte ze dvou stupňů. Velké intenzity se ale bát nemusíte, ta první je jemná a druhá jen lehce silnější, obě velmi příjemné. Masírovala jsem denně stehna, pozadí a bříško, v návodu doporučují třeba i ruce. Masáži jsem věnovala pět minut svého času po koupeli a na závěr se natřela tělovou kosmetikou. Stal se z toho hezký večerní rituál, ze kterého jsem měla velmi dobrý pocit.

obrazek.png

Součástí balení je i nabíječka a dobíjela jsem zhruba po čtyřech použití. V krabičce najdete i sáček, do kterého si masážní přístroj můžete uschovat, nebo sbalit s sebou na cesty. Není totiž nijak objemný, jak by se mohlo zdát.

62d56aa9af89eobrazek.png

A jaké jsou výsledky? S každým týdnem vypadá pokožka lépe. Je hladší a nehezké ďolíčky se zmenšují a vyhlazují. Upřímně jsem ani nečekala, že takového výsledku dosáhnu, ale ukazuje se, že soustavná péče, pohyb a kosmetické přípravky umí pomoci. Nečekejte, že vaše nohy o dvacet omládnou a váš zadeček bude bez chybičky, ale rozhodně bude vypadat pomoci Rowenta Body Sculpt Massager o poznání lépe.

Také jsme psali: Nový salón krásy! Pro vás stále otevřeno…

Více na ROWENTA.CZ
6242c83d95307obrazek.png

Reklama